Camila Cabello: "Shawn Mendes ma czyste serce, nie potrafi kłamać"

2019-12-11 19:55 kp
Camila Cabello, Shawn Mendes
Autor: Rex Features/East News

Camila Cabello nie może przestać rozpływać się nad swoim chłopakiem. Nic dziwnego - o Shawnie Mendesie marzą nastolatki z całego świata, a on sam dziś uważany jest za nie tylko najbardziej utalentowanego, ale i najprzystojniejszego młodego gwiazdora popu. Wszystkie dobre opinie na jego temat nie są wyssane z palca. Potwierdza je sama Camila!

Pamiętacie jeszcze, jak w lipcu Shawn Mendes i Camila Cabello unikali jak ognia jakichkolwiek komentarzy dotyczących ich związku? Choć muzycy spotykali się regularnie, a paparazzi regularnie robili kolejne zdjęcia z ich schadzek, oni sami stanowczo nie chcieli komentować swojej relacji. Najwyraźniej wszystko potrzebuje czasu, aby dojrzeć - dziś już Camila i Shawn chętnie opowiadają fanom o swoim szczęściu.

Co tym razem powiedziała Camila Cabello? Cóż - wygląda na to, że trafił jej się prawdziwy ideał!

Camila Cabello zachwyca się Shawnem Mendesem

Po tych słowach Camili Cabello stwierdzić można tylko jedno - jej chłopak to prawdziwy anioł!

Myślę, że ma on bardzo czystą, wolną energię. Tak jak czasami mi mówi: „Och, musiałem porozmawiać z tą osobą, ponieważ bolało mnie serce". I czuję, że on odczuwa potrzebę pozbycia się ciężaru tego, co go rani, aby był wolny. I myślę, że to naprawdę piękne. Ta cecha, którą przejęłam, jest tak zawsze, gdy czuję, że między mną a kimś jest dziwna energia lub jeśli z jakiegoś powodu boli mnie serce, myślę: „OK, co muszę zrobić?”. Zauważyłam to w nim. Myślę, że to z powodu tej czystości, którą posiada, nie sądzę, aby mógł kłamać lub udawać, ponieważ boli go serce.Jest po prostu bardzo czystą osobą i myślę, że ciągle pozbywa się tych ciężarów, ponieważ nie może tak żyć i uwielbiam to w nim.

Aaawwww....

NAJNOWSZE