Camila Cabello pogodziła się z Fifth Harmony? Kiedy widziały się po raz ostatni?

2018-11-15 13:17
Camila Cabello i Fifth Harmony
Autor: GTRES/G3 Online/East News

Camila Cabello długo nie rozmawiała z koleżankami z Fifth Harmony, bo dziewczyny nie mogły wybaczyć jej odejścia z zespołu. Czy to się zmieniło?

Niedługo miną 3 lata od dnia, w którym Camila Cabello odeszła z Fifth Harmony. Kariera solowa gwiazdy rozwija się całkiem pomyślnie i wydaje się, że z tego punktu widzenia decyzja o opuszczeniu grupy przez Camilę była całkiem słuszna.

Niestety przy okazji rozstania z Fifth Harmony Camila Cabello straciła 4 przyjaciółki. Dziewczyny długo nie mogły pogodziś się z samolubną (ich zdaniem) decyzją koleżanki i miały jej to za złe. Sytuacja przypominała tę z Zaynem Malikiem i One Direction. Jak wiemy, panowie do dziś nie utrzymują ze sobą kontaktu :(

Na szczęście w przypadku Camili i jej byłej grupy czas wyleczył rany i wiele wskazuje na to, że po prawie 3 latach od rozstania dziewczyny ponownie nawiązały kontakt.

>> Camila Cabello jest w ciąży!? Zdjęcie z brzuszkiem wywołało skandal

CAMILA CABELLO POGODZIŁA SIĘ Z FIFTH HARMONY?

Camila Cabello odeszła z Fifth Harmony w 2016 roku. Przez większość tego czasu artystka nie utrzymywała kontaktu z byłymi koleżankami, a te w wielu wywiadach wypominały jej egoistyczne pobódki, które przyczyniły się do jej decyzji.

A jak relacje Camili z koleżankami wyglądają dziś?

Camila Cabello opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi Marie Claire.

Myślę, że między nami jest już w porządku

- powiedziała 21-letnia piosenkarka, odpowiadając na pytanie o swoje relacje z czterema dziewczynami z obecnego składu Fifth Harmony.

Camila Cabello zdradziła, że rozmawiała z Normani podczas gali Billboard Awards.

Powiedziałam jej: 'Chcę tylko, żebyś wiedziała, że naprawdę możemy zostawić to, co było i że jestem szczęśliwa, że wam się powodzi. Mam nadzieję, że przekażesz im, że życzę wam jak najlepiej'.

Odpowiedziała mi: 'Jestem z ciebie bardzo dumna'

- opowiada Camila Cabello.

>> Hailey Baldwin jest w ciąży?! Justin pokazał wymowne zdjęcie. I ten PODPIS

Co za ulga :) Dobrze, że dziewczyny nie żywią już do siebie urazy. Chłopcy z One Direction powinni wziąć z nich przykład...

NAJNOWSZE