Camila Cabello NIE WYSTĄPI w Polsce w czerwcu 2020! ODWOŁUJE całą trasę koncertową Romance!

2020-03-25 10:55 nk
Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Z powodu pandemii koronawirusa Camila Cabello podjęła drastyczną decyzję. Choć jej trasa koncertowa Romantic Tour miała rozpocząć się dopiero w maju, piosenkarka i jej ekipa nie mają nawet jak przygotować się do występów. Dlatego już wiadomo, że koncerty nie odbędą się w zapowiadanych terminach - w tym także ten w Warszawie! Camila wystosowała długi list do fanów.

Z powodu pandemii koronawirusa niemal wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe oraz innego rodzaju imprezy masowe zostały odwołane. Już wiemy, że w 2020 roku nie odbędzie się ani Euro, ani Igrzyska Olimpijskie, ani Konkurs Piosenki Eurowizji. Niestety, choć rządy większości krajów walczą o jak najszybsze uporanie się ze światowym kryzysem, już wiadomo, że wiele wydarzeń nie odbędzie się nawet, jeśli koronawirusa uda się opanować. Powód? przygotowania do eventów na wiele tysięcy ludzi wymagają długich przygotowań, na które w obecnej sytuacji nie można sobie pozwolić.

Camila Cabello odwołuje trasę koncertową!

Wygląda na to, że w najbliższym czasie musimy zadowolić się instagramowymi koncertami gwiazd - w tym także Camili Cabello, która ostatnio w ramach akcji #ZostańwDomu wystąpiła z Shawnem Mendesem.

W maju 2020 miała rozpocząć się trasa koncertowa, promująca drugi solowy album Camili Cabello, Romance. W ramach tourne po Ameryce i Europie artystka miała zagrać także na Orange Warsaw Festival 6 czerwca 2020. Niestety, już wiadomo, że ten występ nie dojdzie do skutku. Ten ani żaden inny...

Hej, kochani! Przede wszystkim, chcę powiedzieć, że to są trudne, niepewne czasu i mam nadzieję, że jesteście bezpieczni, a także fizycznie i psychicznie zdrowi. Tęsknię i kocham was tak bardzo. Z powodu pojawiających się stale nowych informacji i tego, że wciąż jest wiele niewiadomych, my także podejmujemy ekstremalne środki ostrożności, by ochronić siebie samych, nasz team, naszych tancerzy, nasz zespół, naszą ekipę techniczną i przede wszystkim was. Serce mi pęka, że muszę powiedzieć, iż zdecydowaliśmy się przełożyć trasę. Nie możemy zacząć prób bez wystawiania ludzi na ryzyko, a ponieważ tyle tego krąży w powietrzu, a końca nie widać, czuję, że to jest jedyna odpowiedzialna rzecz, jaką możemy zrobić. Będziemy robić, co w naszej mocy, by ustalić nowe terminy jak tylko będziemy w stanie, oczekujcie kolejnych informacji w najbliższej przyszłości.

- napisała piosenkarka w liście do fanów, opublikowanym na Instagramie. Cabello podkreśliła, że ta decyzja nie była dla niej łatwa.

Tak mi przykro, kochani. Smutno mi na myśl, że was zawodzę. Tak się cieszyłam, że was zobaczę, uściskam osobiście i zaśpiewam z wami te piosenki. Pracowaliśmy nad czymś naprawdę magicznym i wyjątkowym, a ja wciąż wyobrażam sobie wasze miny i chciałam dostarczyć wam wymarzone doświadczenie. Obiecuję, że spotkamy się i wyściskam wasze twarze, kiedy będzie już bezpiecznie i to wszystko minie.

- czytamy w liście.

Są też dobre wiadomości: w czasie izolacji w domu Camila Cabello pracuje nad nową muzyką!

Jedyny plus to możliwość tworzenia i robienia muzyki, na podzielenie się którą też bardzo się cieszę. Dziękuję, że jesteście tu dla mnie i zawsze się o mnie troszczycie, ja też kocham was i troszczę się o was zawsze. Do wszystkich was, którzy przechodzicie teraz trudny czas, przesyłam mnóstwo miłości i światła, pamiętajcie, bądźcie dla siebie delikatni, kochający i mili, bądźcie współczujący oraz troszczcie się o siebie samych i o siebie wzajemnie. Kiedy niebezpieczeństwo minie, cała ta miłość, którą dajecie światu, uzdrowi nas.

- pociesza fanów Kubanka.

Trzymajcie kciuki, by koncert Camili Cabello w Polsce w końcu doszedł do skutku!

Wyświetl ten post na Instagramie.
‪💔🙏🏼‬ Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)
NAJNOWSZE