Camila Cabello jako Kopciuszek! Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia w kostiumach

2021-05-14 23:03 es
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Camila Cabello podbiła serca fanów z całego świata dzięki swojemu wokalowi. Piosenkarka postanowiła sprawdzić się na zupełnie nowym terenie. Weszła do branży filmowej! W ostatnim czasie szalenie modne są filmowe adaptacje kultowych bajek. I tak Amazon Prime wziął się za Kopciuszka. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia w kostiumach. Jak wypada Camila Cabello?

Camila Cabello cieszy się międzynarodową sławą. Zdobyła ją jeszcze z zespołem Fifth Harmony. Kilka lat temu zdecydowała się opuścić grupę i postawiła na karierę solową. Dzięki hitom takim jak Havana czy Hey Ma jej popularność poszybowała w górę.

Mimo sukcesów na tym polu artystka zdecydowała się wkroczyć w zupełnie inny świat. Camila Cabello postanowiła zostać aktorką. Okazja nadarzyła się w filmowej adaptacji bajki Kopciuszek. Amazon Prime pokazał pierwsze zdjęcia w kostiumach!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Camila Cabello jako Kopciuszek w nowym filmie

Podobnie jak wiele wokalistek przed nią, Camila Cabello postanowiła spróbować sił przed kamerą. Amazon Prime obsadził gwiazdę w głównej roli w ekranizacji kultowej bajki wyreżyserowanej przez Kay Cannon.

W romantycznym musicalu Camila Cabello zagra tytułowego Kopciuszka. Towarzyszyć będą Billy Porter (Fab G, neutralna płciowo wróżka chrzestna), Idina Menzel (macocha Kopciuszka), Pierce Brosnan (Król Rowan) i Minnie Driver (Królowa Beatrice).

W rolę księcia Roberta wcieli się Nicholas Galitzin. On także pojawia się na pierwszych opublikowanych przez Amazon Prime zdjęciach w kostiumach.

Na ujęciach widzimy, jak Camila Cabello pracuje nad materiałami. Choć jeszcze jest przed spotkanie z dobrą wróżką - i tak wygląda wspaniale.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE