Cameron Diaz wydaje własną kolekcję win! Na zdrowie?

2020-07-10 9:54 KP
Cameron Diaz
Autor: Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Największe gwiazdy świata nie ograniczają się jedynie do działalności w branży, dzięki której zdobyły sławę. Pieniądze rodzą pieniądze i celebryci z powodzeniem inwestują w najróżniejsze biznesy, które przynoszą im często oszałamiające dochody. Tym razem przyszedł czas na Cameron Diaz. Od dawna niewidziana w filmie aktorka weszła w branżę winiarską.

Cameron Diaz już od ponad pięciu lat nie zdecydowała się na przyjęcie roli w żadnym filmie. Aktorka, kochana kiedyś przez fanów za swoje występy w filmach romantycznych i komediach, od dawna buntuje się przeciwko wizerunkowi przysłowiowej blondynki. Od początku tego roku gwiazda ma zresztą na głowie zupełnie inne obowiązki - w styczniu urodziła swoje pierwsze dziecko.

Tymczasem w tajemnicy już od dwóch lat Cameron Diaz pracowała nad zupełnie innym projektem. Aktorka wraz ze swoją przyjaciółką Katherine Power właśnie zaprezentowała swoje kolejne "dziecko", czyli markę ekologicznych win!

Wino od Cameron Diaz

Cameron Diaz zaprezentowała na Instagramie swoją markę win Avaline. Alkohole od aktorki mają różnić się od innych tym, że powstają w pełni z organicznych i zdrowych produktów - nie znajdziemy w nich więc cukrów, siarczanów czy barwników.

Znamy zawartość wszystkiego, co otrzymują nasze ciała - dlaczego nie wino? Nasza droga do odpowiedzi na to pytanie doprowadziła nas do stworzenia Avaline, gamy czystych win. Zawsze wierzyłam, że kluczem do dobrego samopoczucia jest równowaga. ⚖️ Stworzenie czystego wina pełnego naturalnej dobroci i wolnego od dziesiątek niechcianych i nieujawnionych dodatków pomaga mi znaleźć równowagę, gdy piję kieliszek. To wino w najczystszej postaci, stworzone dla tych, którzy czerpią przyjemność z całego życia i zrelaksowanego podejścia do dobrego samopoczucia. 🍷✨

- napisała aktorka na swoim profilu.

Jak dotąd Cameron Diaz przedstawiła dwa rodzaje wina Avaline - białe i czerwone.

Myślicie, ze uda jej się podbić rynek?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE