Calvin Harris nienawidzi swojego pseudonimu! Zacznie tworzyć pod prawdziwym nazwiskiem?

2019-01-24 19:50
Calvin Harris - hotplota.pl
Autor: Rex Features/East News

Nazwisko Calvina Harrisa znają wszyscy fani muzyki tanecznej na całym świecie. Mało kto wie, że muzyk wcale się tak nie nazywa. A co więcej - naprawdę nienawidzi, gdy ktoś nazywa go Calvinem...

Calvin Harris zyskał popularność w 2007 roku, gdy wydał płytę I Created Disco. Gdy jednak w 2011 roku ukazał się singiel We Found Love nagrany z Rihanną, nazwisko Calvina Harrisa poznali wszyscy.

Do tego czasu Calvin Harris nie opuszcza rankingów najpopularniejszych didżejów na świecie. W 2014 i 2017 roku muzyk był najlepiej zarabiającym DJ na naszym globie. Mało kto jednak wie, że Calvin Harris to nie jest jego prawdziwe imię i nazwisko. Wiele wskazuje na to, że przyszedł czas, by pożegnać się z tym pseudonimem.

Calvin Harris rezygnuje z pseudonimu?

Adam Wiles - bo tak naprawdę nazywa się Calvin Harris - przyznał, że obecnie nie cierpi swojego muzycznego pseudonimu.

Nikt nie nazywa mnie Calvin. To okropne i nie jest to moje imię. Na początku mojej kariery, kiedy ludzie spotykali się ze mną po raz pierwszy, pozwoliłem na to. To był przydomek. Mówiłem: "Przykro mi, ale to niedorzeczne. Mówisz do mojego alter ego." Od tamtego dnia mówię: "Nie obchodzi mnie, czy uważasz, że to pseudonim, czy coś, to nie moje imię".

- powiedział.

W 2017 roku Calvin Harris wydał ostatnią płytę, Funk Wav Bounces Vol. 1, podpisaną pseudonimem. Czy kolejny krążek ukaże się pod jego prawdziwym nazwiskiem? Nie ma wątpliwości, że rozstanie się z tak popularnym przydomkiem może być dla artysty naprawdę trudne - czy fani polubią jego prawdziwe nazwisko i czy rozpoznają jego twórczość na sklepowej półce?

Pożyjemy, zobaczymy...

>> Justin Bieber wspiera Chrisa Browna po oskarżeniach o gwałt. "Jesteś kozak"

Calvin Harris
Autor: Bulls Calvin Harris
Calvin Harris
Autor: 0000554/Reporter Calvin Harris
NAJNOWSZE