Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins nie są parą! "To moja przyjaciółka i rodzina"

2019-12-14 21:49 kp
Sophia Hutchins i Caitlyn Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Krótko po operacji zmiany płci, którą przeszła Caitlyn Jenner, celebrytka zaczęła pojawiać się publicznie w towarzystwie młodszej od niej o 47 lat Sophii Hutchins. Panie szybko razem zamieszkały i od tamtego momentu są nierozłączne. Teraz zaprzeczyły jednak opiniom, zgodnie z którymi są parą.

Caitlyn Jenner już od dawna nie może liczyć na częste towarzystwo sióstr Kardashian. Po tym, jak celebrytka w swojej książce opisała tajemnice rodziny, córki Kris Jenner miały jej wiele do zarzucenia, a Khoe do teraz nie utrzymuje z nią kontaktu. Najbliższą Caitlyn osobą stała się więc młoda Sophia Hutchins, którą wszyscy uważali za życiową partnerkę Cait. Sophia, tak jak Caitlyn, jest osobą transseksualną.

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins od dawna są nierozłączne, mieszkają razem i pokazują się razem w najróżniejszych sytuacjach i oficjalnych galach. Tymczasem okazuje się, że ich relacja nie ma nic wspólnego z romantycznym związkiem!

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins nie są parą

Choć same celebrytki nigdy nie komentowały charakteru swojej relacji, cały świat uznał, że są parą. 23-letnia Sofia postanowiła jednak w końcu rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nie komentowałyśmy tego... Szczerze mówiąc, nie czuję potrzeby mówienia o moim życiu seksualnym, chyba że chcę. Właśnie zaczęłam randkować z 30-letnim panem, który skończył Harvard i pracuje na Wall Street.

- powiedziała.

Celebrytki łączy więc zażyła przyjaźń i... biznes. 23-letnia Sophia jest bowiem menedżerką 70-letniej Caitlyn i zajmuje się prowadzeniem jej kariery.

Wyświetl ten post na Instagramie.
So blessed - life is good Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)
NAJNOWSZE