Kim Kardashian nie dogadała się z siostrami w sprawie świątecznej kartki! Więc zapozowała sama

2019-12-14 18:41 kp
Kanye West i Kim Kardashian
Autor: Kristin Callahan/Everett Collection

Świąteczna kartka Kardashianów 2019 oficjalnie nie powstała. Zamiast zdjęcia z mamą i siostrami, Kim zaprezentowała bowiem fanom fotkę z mężem i swoim dziećmi, przedstawiając ją jako Świąteczne kartka Westów. Już w ubiegłym roku rodzina z trudem zapozowała do wspólnego zdjęcia. Dlaczego tym razem się nie udało?

Świąteczna kartka Kardashianów od lat 80. była obowiązkowym punktem grudnia w słynnym klanie. Co roku cała rodzina zbierała się w jednym miejscu, by na grupowym zdjęciu życzyć swoim fanom wesołych świąt. Od jakiegoś czasu jednak dorosłe siostry Kardashian miały spore problemy z dogadaniem się w kwestii świątecznej kartki. W ubiegłym roku chociażby zapozowały tylko Kim, Kourtney, Khloe i Kylie z dziećmi.

W tym roku świątecznej kartki Kardashianów nie udało się stworzyć w takim kształcie, jak poprzednio. Kim Kardashian pokazała więc na swoim Instagramie nową "świąteczną kartkę Westów", na której zapozowała wyłącznie z mężem i swoimi dziećmi. Dlaczego na zdjęciu zabrakło całej rodziny?

>> Kim Kardashian pokazała świąteczną kartkę 2019! Gdzie cała rodzina?

Świąteczna kartka Kardashianów 2019 nie powstała

Okazuje się, że Kim Kardashian robiła wszystko, by doprowadzić do powstania świątecznej kartki Kardashianów, jednak nie udało jej się przekonać sióstr do wzięcia udziału w tradycyjnej sesji.

Kim i rodzina nie mogli się w tym roku dogadać w kwestii kartki, więc Kim zrobiła swoją własną. W grę wchodzi tak wiele grafików i zaangażowanych osób, że wyszły z tego ciągłe konflikty i stres. Kim i Kayne chcieli zrobić swoje własne rzeczy i mieć swój własny klimat, co nie pasowało to do kartki świątecznej, którą zwykła robić cała rodzina.

- zdradza znajomy pary.

Czy to koniec świątecznej kartki Kardashianów? Nie trudno zauważyć, że siostry Kardashian-Jenner coraz bardziej się od siebie w ostatnim czasie oddalają. Kendall i Kylie zajęte są swoimi karierami i coraz mniej odpowiada im utożsamianie ich z celebrytkami znanymi z tego, że są znane. Również Kourtney ma ostatnio na pieńku z Kim i Khloe, ponieważ nie ukrywa, że nie ma już ochoty na pokazywanie swojego życia w rodzinnym show, które przyniosło przecież wszystkim sławę i pieniądze.

Myślicie, że jeszcze kiedyś zapozują razem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
The West Family Christmas Card 2019 Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE