Była wielką miłością Szczęsnego przed Mariną. Tak dziś wygląda była partnerka bramkarza!

Wojciech Szczęsny i Sandra
Autor: VIPHOTO/East News

Wojciech Szczęsny już od kilku lat tworzy szczęśliwy związek małżeński z piosenkarką Mariną Łuczenko-Szczęsną. Para doczekała się nawet synka Liama, który skradł serca milionów kibiców po tym, jak kamery zarejestrowały jego rozpacz po przegranym meczu Polska - Francja. Mało kto pamięta, że zanim bramkarz związał się z wokalistką, jego partnerką była Sandra Dziwiszek. To właśnie z nią pojawił się na ślubie Roberta Lewandowskiego.

Wojciech Szczęsny to niekwestionowany bohater tegorocznego mundialu. Bramkarz zachwycał na boisku podczas każdego ze spotkań rozegranych przez reprezentację Polski. Podczas najważniejszego meczu w fazie pucharowej sportowiec mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny - żony Mariny i synka Liama. Nagranie, na którym widać, jak Wojciech Szczęsny pociesza załamanego przegraną Polski z Francją czterolatka obiegło cały świat i zostało okrzyknięte najbardziej wzruszajacym momentem całych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Dziś mało kto pamięta, że zanim bramkarz związał się z odnoszącą spore sukcesy piosenkarką, z którą doczekał się ukochanej pociechy, jego wybranką życia była Sandra Dziwiszek.

Tak śpiewa syn Mariny i Wojtka Szczęsnego! To najsłodsze wykonanie mundialowego hitu

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!

Była Wojciecha Szczęsnego

Wojtek Szczęsny i Sandra Dziwiszek poznali się jeszcze za czasów liceum. To właśnie z nią piłkarz pojawił się na ślubie Roberta i Anny Lewandowskich w 2013 roku. Co ciekawe, dziś Sandra układa sobie życie u boku innego sportowca. Jak możemy dowiedzieć się między innymi z jej mediów społecznościowych, obecnie jest związana z kanadyjskim kierowcą Formuły 1, Nicholasem Latifim. 27-latka regularnie kibicuje mu na trybunach i jest przedmiotem zainteresowania paparazzi. Sama realizuje się zawodowo jako modelka. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny to najlepszy bramkarz świata?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE