Tak śpiewa syn Mariny i Wojtka Szczęsnego! To najsłodsze wykonanie mundialowego hitu

MaRina z synem
Autor: TRICOLORS/East News

Do tej pory MaRina regularnie deklarowała, że jej syn Liam, podobnie do swojego taty, chce zostać bramkarzem. Jak się jednak okazuje, 4-latek nie tylko świetnie radzi sobie na boisku, ale również... śpiewa. Dumna mama opublikowała nagranie, na którym słychać, jak chłopiec wykonuje jej mundialowy hit This Is The Moment.

Wojciech Szczęsny to niekwestionowany bohater tegorocznego mundialu w Katarze. Bramkarz reprezentacji Polski może liczyć nie tylko na wsparcie ze strony kibiców z całej Polski, ale przede wszystkim swojej rodziny. Żona sportowca, Marina Łuczenko-Szczęsna, nagrała nawet utwór pod Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, w którego powstaniu brał on czynny udział. Wojtek Szczęsny napisał fragment tekstu, jak również pojawił się w zrealizowanym do piosenki teledysku. Oprócz MaRiny, bramkarza bardzo wspiera jego czteroletni syn Liam. Chłopiec jest żywo zainteresowany piłką nożną i jak mówi jego mama, już uważa się za najlepszego bramkarza. Szybko okazało się, że Liam odziedziczył talent po obojgu rodziców. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka udostępniła wideo, na którym słychać, jak jej pociecha śpiewa This Is The Moment.

Wojciech Szczęsny kochał się w… Britney Spears. O tym fakcie z jego życia wie niewiele osób!

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!

Tak śpiewa Liam Szczęsny

Gdy MaRina odkryła, że jej synek zna słowa piosenki This Is The Moment i chętnie ją śpiewa, nie kryła wzruszenia. Wokalistka nagrała występ swojej pociechy i zamieściła nagranie w mediach społecznościowych, nie pokazując jednak jego twarzy. 

Kiedy twój 4-letni syn śpiewa Twoją piosenkę - bezcenne - napisała wzruszona MaRina.

Musicie to zobaczyć! Z takim wsparciem wygraną z Francją mamy w kieszeni.

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny to najlepszy bramkarz świata?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE