BTS znów to zrobili! "Life Goes On" bije rekordy na YouTube. Jaki jest ich patent?

2020-11-21 16:54 mm
BTS Life Goes On
Autor: youtube.com / BTS / Big Hit Labels

Jak oni to robią? Takie pytanie pewnie ciśnie się na usta niejednemu znanemu artyście, który z zazdrością patrzy na wyniki oglądalności kolejnych teledysków południowokoreańskiej grupy BTS. Członkowie tego zespołu kolejny raz rozkręcili licznik odtworzeń na YouTube do czerwoności. Ich najnowszy hit "Life Goes On" w zaledwie dwa dni przekroczył 80 mln obejrzeń!

To, że kolejne hity grupy BTS z miejsca lądują na karcie "na czasie" YouTube, chyba nikogo już nie dziwi, ale tempo, w jakim chłopaki osiągają kolejne rekordy odtworzeń, wciąż wzbudza podziw nie tylko u fanów, ale pewnie również u wielu ich koleżanek i kolegów z branży.

Od premiery najnowszej piosenki BTS zatytułowanej "Life Goes On" minęły dopiero dwa dni, a teledysk do tego utworu ma już na YouTube grubo ponad 80 mln odtworzeńRM, V, Jungkook, Jimin, Suga, Jin i J-Hope znów udowodnili, że plotki o gasnącej ich popularności zespołu można włożyć między bajki.

Piosenka "Life Goes On" pochodzi z najnowszej płyty BTS zatytułowanej "Be". Album miał swoją premierę w piątek 20 listopada.

Najkrótsza płyta BTS

Płyta "Be", z której pochodzi singiel "Life Goes On", jest piątym z kolej albumem zespołu nagranym w ojczystym języku i jednocześnie dziewiątym w całej działalności zespołu. Krążek zawiera 8 utworów. Otwiera go właśnie piosenka "Life Goes On", a zamyka znany już fanom dobrze utwór "Dynamite".

>> BTS o Dynamite: "To przesłanie szczęścia i pewności siebie"

Niestety najnowsza płyta BTS jest dość krótka - album trwa zaledwie 28 minut, co czyni ją najkrótszym wydawnictwem w historii grupy.

NAJNOWSZE