BTS na Grammy 2020 wykorzystani przez organizatorów? Fani są wściekli

2020-01-23 16:24 kp
BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Występ BTS na Grammy 2020 wzbudza na całym świecie ogromne emocje. Koreańska grupa nie zdobyła w tym roku żadnej nominacji do statuetki, jednak ma pojawić się w Los Angeles, by wystąpić na scenie u boku Lil Nas X. I podczas gdy część fanów cieszy się na myśl o występie BTS na Grammy 2020, nie brakuje też głosów, że organizatorzy chcą zwyczajnie zbić kapitał na popularności grupy!

Gdy w listopadzie 2019 roku ogłoszone zostały nominacje do Grammy 2020 i okazało się, że w żadnej z kategorii o statuetkę nie powalczy BTS, fani koreańskiej grupy nie kryli zawodu. Zespół od lat zdobywał bowiem nagrody podczas innych muzycznych ceremonii, takich jak MTV Europe Music Awards, iHeartRadio Music Awards, American Music Awards czy Teen Choice Awards. Nominacja do Grammy 2020 wydawała się więc formalnością, zwłaszcza, że BTS podbija już Amerykę i Europę.

W ubiegłym roku BTS pojawili się jednak na ceremonii, gdzie jako pierwszy zespół k-pop w historii wręczali nagrodę zwycięzcy jednej z kategorii. I choć tym razem znów nie otrzymali nominacji, na Grammy 2020 BTS znów nie zabraknie.

BTS na Grammy 2020

Na Grammy 2020 BTS mają wystąpić u boku Lil Nas X, co... wkurzyło ich fanów! Brak nominacji i potencjalny brak samodzielnego występu wydaje się być dla tego najsłynniejszego zespołu k-pop na świecie poważnym niedopatrzeniem. Członkowie BTS Army nie mają wątpliwości, że BTS to dziś zespół znacznie słynniejszy i odnozący znacznie większe sukcesy niż jakikolwiek inny muzyk nominowany do Grammy 2020.

Czy czeka nas więc bojkot Grammy 2020 przez BTS Army? Fani zespołu nie kryją na Twitterze swojej irytacji i mówią wprost - organizatorzy Grammy 2020 chcą wykorzystać BTS dla promocji eventu!

Czy rzeczywiście na Grammy 2020 BTS wystąpią jedynie z Lil Nas X? Światełko w tunelu pojawiło się na Instagramie samego zespołu. Podczas gdy fani martwili się, że na scenie Grammy 2020 może pojawić się wyłącznie RM, który z Lil Nas X wystąpił w remixie Old Town Road, na profilu BTS na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z prób zespołu przed galą, na których zjawili się wszyscy członkowie grupy. To daje nadzieję, że BTS wystąpią też sami, chociażby w swoim najnowszym hicie Black Swan.

>> Grammy 2020: BTS wystąpi z Lil Nas X czy... Arianą Grande? Jest już wspólne zdjęcie!

NAJNOWSZE