Brooklyn Beckham romansuje z KOLEJNĄ dziewczyną! Sobowtórka Victorii to przeszłość

2019-11-14 15:46 kp
Brooklyn Beckham
Autor: SplashNews.com/East News

Po rozstaniu z Haną Cross Brooklyn Beckham wręcz nie może się opędzić od kandydatek na jego nową dziewczynę. Syn Davida Beckhama jeszcze niedawno romansował z młodą sobowtórką swojej matki, a dziś jest już w kolejnej relacji. Tym razem celebryta zainteresował się aktorką Nicolą Peltz.

Mimo krytyki ze strony starszych kolegów z branży showbiznesu, Brooklyn Beckham jest bardzo zadowolony ze stylu życia, jaki przyszło mu prowadzić. Po tym, jak syn Davida i Victorii Beckham rzucił studia w Nowym Jorku, jego głównym zajęciem jest imprezowanie, promowanie swoich zdjęć i nawiązywanie kolejnych romansów. Wygląda na to, że siła przyciągania 20-latka nie słabnie.

Tuż po tym, jak Brooklyn Beckham zakończył burzliwy związek z Haną Cross, media na całym świecie poinformowały, że celebryta ma już nowy obiekt zainteresowania - 25-letnią Phoebe Torrance, która zarabiała w przeszłości jako sobowtórka Victorii Beckham. Najwyraźniej jednak romans z młodszą wersją własnej matki nie przypadł Brooklynowi do gustu, bo dziś gwiazdor ma już nową dziewczynę.

Brooklyn Beckham znów romansuje

Jak podają zagraniczne media, tym razem Brooklyn Beckham wdał się w romans z 24-letnią aktorką Nicolą Peltz. The Sun poinformował, że świadkowie widzieli jednej z ostatnich nocy, jak nieszczędzący sobie czułości celebryci wychodzili z nocnego klubu. Sprawa nie jest jednak jednonocna, bo Brooklyn zdążył już podobno poznać jej rodzinę.

Tymczasem Davidowi Beckhamowi coraz trudniej ukryć zażenowanie z powodu lenistwa syna - Brooklyn Beckham stanowczo unika bowiem poważnej pracy, odcinając kupony od popularności rodziców. Myślicie, że to wystarczy, by zaimponować Nicoli?

Wyświetl ten post na Instagramie.
bungalow one Post udostępniony przez nicola (@nicolaannepeltz)
Wyświetl ten post na Instagramie.
i’m no techy Post udostępniony przez nicola (@nicolaannepeltz)
Wyświetl ten post na Instagramie.
we might have more fun getting ready Post udostępniony przez nicola (@nicolaannepeltz)
NAJNOWSZE