Brooklyn Beckham i Hana Cross znów się kłócą? Jak długo przetrwa ten związek? [ZDJĘCIA]

2019-06-11 12:29

Co słychać u Brooklyna Beckhama i Hany Cross? Związek syna znanego piłkarza z modelką to stosunkowo świeża sprawa, ale Brooklyn i Hana zdążyli już zaliczyć kilka wzlotów i upadków. Czy ich związek przetrwa kolejne?

Hana Cross i Brooklyn Beckham spotykają się dopiero od kilku miesięcy, ale ich związek doczekał się już wielu czołówek w serwisach plotkarskich na całym świecie. Mało które pary tak często przeżywają wzloty i upadki...

Jedno jest pewne - w związku Brooklyna Beckhama i Hany Cross nie wieje nudą. Para potrafi w ciągu zaledwie kilku dni przejść od wielkiej namiętności, jak choćby słynna już premiera filmu "Once Upon a Time in Hollywood" w Cannes, podczas której Brooklyn nie mógł oderwać rąk od swojej dziewczyny, aż po burzliwe kłótnie, w których walczących kochanków rozdzielać muszą ochroniarze.

BROOKLYN BECKHAM I HANA CROSS ZNÓW SIĘ KŁÓCĄ?

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia syna Victorii i Davida Beckhamów i jego dziewczyny. Tym razem Brooklyn i Hana przyłapani zostali przez fotoreporterów przed wejściem do restauracji, do której wybrali się na kolację.

Niestety, ani Brooklyn Beckham, ani tym bardziej Hana Cross nie wyglądali na zbyt szczęśliwych. Czy to tylko wina paparazzich, do których obecności nie przywykli jeszcze młodzi celebryci? A może, jak sugerują niektórzy internauci w komentarzach pod zdjęciami zamieszczonymi w amerykańskich serwisach, syn piłkarza i modelka znów się pokłócili?

Zobaczcie najnowsze fotki Brooklyna Beckhama i Hany Cross, zrobione przed Catch Restaurant w Los Angeles.

ZOBACZ TEŻ:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE