Brody Jenner spotyka się z Brianą Jungwirth. To była dziewczyna Louisa Tomlinsona!

2020-06-11 22:00 mm
Brody Jenner z tajemniczą blondynką
Autor: Ability Films / SplashNews.com/East News

Brody Jenner i Briana Jungwirth są parą? Brytyjskie i amerykańskie media rozpisują się na temat możliwego nowego romansu pomiędzy bratem Kylie i Kendall Jenner, a byłą dziewczyną członka grupy One Direction, Louisa Tomlinsona! Czy Brody Jenner i Briana Jungwirth naprawdę są razem?

Wiele wskazuje na to, że Brody Jenner spotyka się z Brianą Jungwirth - byłą partnerką i matką syna Louisa Tomlinsona z One Direction. Oboje widziani byli razem w Malibu - wspólne zdjęcia pary opublikował m.in. brytyjski Daily Mail.

36-letni Brody Jenner i 28-letnia Briana Jungwirth zostali uwiecznieni podczas wspólnego wypoczynku na plaży. Brat Kendall i Kylie Jenner już wcześniej widywany był w tym samym miejscu z "tajemniczą blondynką", jak opisywały jego towarzyszkę media. Jedno z takich zdjęć (zrobione w połowie maja 2020) możecie zobaczyć u góry artykułu. Nie ma jednak pewności, czy już wtedy Brody spotykał się z byłą dziewczyną Louisa Tomlinsona.

LOUIS I BRIANA - HISTORIA NIEUDANEGO ZWIĄZKU

Owocem związku Louisa Tomlinsona i Briany Jungwirth jest 4-letni synek pary, Freddie Reign. Chłopiec przyszedł na świat w styczniu 2016 roku, a więc krótko po zawieszeniu działalności przez grupę One Direction.

Związek Louisa i Briany nie był długi - oboje zaczęli się umawiać w maju 2015 roku. Wcześniej piosenkarz związany był z Eleanor Calder.

Obecnie Tomlinson i jego była dziewczyna dzielą się opieką nad maluchem po połowie.

Briana Jungwirth mieszka obecnie w Los Angeles, podobnie, jak Brody Jenner - przyrodni brat słynnych sióstr Kylie i Kendall. Brody ma już na koncie kilka głośnych romansów. Najsłynniejszą jego dziewczyną była Avril Lavigne.

Wspólne zdjęcia Brody'ego i Briany możecie zobaczyć na stronie Daily Mail.

Hotplota.pl: luksusowy camper Justina Biebera; 56-letnia Helen Hunt w bikini
NAJNOWSZE