Brody Jenner przedstawił Brianę Jungwirth swojej BYŁEJ! Kaitlynn Carter zaakceptowała ją?

2020-06-24 19:32 nk
Briana Jungwirth i Brody Jenner
Autor: JATE/Backgrid/East News

Niedawno donosiliśmy Wam, że mama dziecka Louisa Tomlinsona spotyka się z Brodym Jennerem. Teraz syn Caitlyn Jenner postanowił uzyskać dla nowego związku "błogosławieństwo" byłej dziewczyny, Kaitlynn Carter. Ex para nadal blisko się przyjaźni. Czy Kaitlynn zaakceptowała Brianę Jungwirth?

Kilka dni temu donosiliśmy Wam, że Brody Jenner spotyka się z byłą dziewczyną i matką dziecka Louisa Tomlinsona. Wygląda na to, że ich związek szybko się rozwija. Syn Caitlyn Jenner postanowił już nawet przedstawić nową dziewczynę bardzo ważnej osobie w swoim życiu. Nie, nie chodzi o rodziców, a o... byłą partnerkę!

Brody Jenner niespełna rok temu rozstał się z Kaitlynn Carter. W sierpniu 2019 media na całym świecie obiegły zdjęcia celebrytki namiętnie całującej się z Miley Cyrus nad jeziorem we Włoszech. Właśnie wtedy okazało się, że Kaitlynn i Brody to przeszłość. Oboje jednak od początku zaznaczali, że rozstali się w przyjaźni i dalej razem opiekują się wspólnymi psami. Wygląda na to, że to jedna z tych niewielu par, które naprawdę przyjaźnią się po rozstaniu!

Brody Jenner przedstawił Brianę Kailytnn

Ten związek mógł być zaskoczeniem dla wielu osób. Mało kto pomyślałby, że los połączy byłą dziewczynę Louisa Tomlinsona z byłym partnerem byłej dziewczyny Miley Cyrus! ;)

A jednak - wygląda na to, że ten związek naprawdę ma sens!

Sytuacja między głównymi zainteresowanymi zrobiła się na tyle poważna, że Brody Jenner postanowił poznać Brianę Jungwirth ze swoją ex, Kaitlynn Carter. Jak donoszą amerykańskie media, celebryta chciał uzyskać aprobatę nowej partnerki z ust byłej, której zdanie wciąż bardzo się dla niego liczy.

Cała trójka spotkała się na kolacji w modnej restauracji Nobu w Malibu. I - według relacji serwisu TMZ - panie bardzo się polubiły!

Myślicie, że była i obecna dziewczyna Brody'egobędą najlepszymi pasiapsiółkami?

Briana Joungwirth i Brody Jenner
Autor: JATE/Backgrid/East News
Briana Jungwirth i Brody Jenner
Autor: JATE/Backgrid/East News
Hotplota.pl: The Rock organizuje wielki koncert; Matthew Perry pokazał pośladki
NAJNOWSZE