Britney Spears znów TOPLESS. Tym razem to filmik! Fani pytają: Co się dzieje?

2021-07-30 13:00 AM
Britney Spears
Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Britney Spears kolejny raz szokuje na Instagramie. Piosenkarka po raz trzeci już pokazała się topless. Ujęcie podobne, z tą różnicą, że teraz zamiast hot fotki jest filmik! Zaniepokojeni fani pytają, co się dzieje…

Britney Spears toczy żmudną walkę o zakończenie konserwatorium. Od ponad 13 lat niemal o wszystkich aspektach życia artystki decyduje jej ojciec. Fani dzięki social mediom mają regularny kontakt ze swoją idolką, o którą ostatnio bardzo się martwią.

Britney Spears kolejny raz pokazała się topless. To już trzeci post z nagą piosenkarką. Początkowo pojawiały się fotki, a teraz gwiazda poszła o krok dalej i dodała filmik, na którym pozuje jedynie w szortach. Piersi zasłania ręką i wykonuje gest przechylenia do tyłu głowy.

I choć dla niektórych taki post jest mega hot, to większość internautów zachodzi w głowę, co dokładnie teraz dzieje się z Brit. Pod postem nie zabrakło lawiny pytań.

Co się dzieje? 

– pytało mnóstwo osób.

Wiele fanów podpisywało też #freeBritney, czyli hasztag, który na dobre wpisał się w walkę o wolność artystki.Myślicie, że tak odważne posty to jej sposób na bunt?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
NAJNOWSZE