Britney Spears

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zeznania Britney Spears poruszyły gwiazdy! Wspierają ją Halsey, Mariah Carey i Maffashion

2021-06-27 15:46

Po 13 latach bycia pod opieką prawną ojca Britney Spears zabrała wreszcie głos. Okazuje się, że przez lata wcale nie byłą tak szczęśliwa, jak zapewniała. Wokalistka porównała Jamiego Spearsa do chciwego SUTENERA. Zeznanie Britney Spears o tym, że nie pozwala się jej na zajście w ciążę czy ślub łamią serce. Po szokującym wyznaniu spływają do niej słowa wsparcia z niemal całego świata. Głos zabrały m.in. Halsey, Mariah Carey i Maffashion.

Minęło 13 lat, odkąd Britney Spears trafiła pod kuratelę ojca. Jamie Spears kontrolował niemal każdy aspekt jej życia. Przez długi czas wydawało się, że gwiazda jest zadowolona ze swojego życia. Jednak wczorajsze zeznania Britney Spears ujawniły straszną prawdę.

Wokalistka porównała swojego ojca do chciwego sutenera. Wyznała, że bardzo pragnie mieć kolejne dziecko, ale "zespół" nie pozwala jej na wizytę u lekarza, by wyjąć wkładkę antykoncepcyjną! Britney Spears nie dostała także zgody na wyjście za mąż.

24-minutowa przemowa Britney Spears łapie za serce. Do gwiazdy spływają teraz słowa wsparcia z niemal całego świata.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Gwiazdy wspierają Britney Spears po jej dramatycznych zeznaniach

Ruch #freeBritney miał wielu zwolenników, również wśród gwiazd. Kiedy Britney Spears złożyła zeznanie, potwierdziła obawy swoich fanów. Gwiazda faktycznie czuje się zniewolona i bardzo nieszczęśliwa.

Po wzruszających zeznaniach Britney Spears wiele gwiazd przesyła jej słowa wsparcia. Andy Cohen, Sarah Jessica Parker, Vera Wang i Lisa Rinna opublikowali po prostu #FreeBritney.

- Kochamy Cię Britney!!! Bądź silna ❤️❤️❤️

Napisała Mariah Carey.

To post opublikowany przez Halsey.

Głos zabrała także Khloe Kardashian:

- Błogosław Britney i mam nadzieję z całego serca, że zostanie nagrodzona wolnością od tego agresywnego systemu. Zasługuje na to bardziej niż cokolwiek innego. Podziwiam jej odwagę, mówiącą dzisiaj w swoim imieniu.

- Nikt nie powinien być tak traktowany. Pozostań silną królową !! Zasługujesz na lepsze ???✨? #FreeBritney

Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, które wspierają Britney Spears, to Maffashion zamieściła poruszający post.

- Britney to moje dzieciństwo i mam do niej ogromny sentyment. Tak już zostanie. Z ogromna przykrością i smutkiem patrzyłam latami na to co się z nią dzieje. Niewątpliwie wymagała wsparcia i profesjonalnej pomocy. Pewnie i ubezwłasnowolnienia w pewnym momencie. Nigdy nie dowiemy się wszystkiego. Ta cała sytuacja jednak trwa za długo! Każdy by zwariował od takiego życia, ciągłego faszerowania lekami i odcięcia od świata. Britney najlepsze lata życia nie żyła jak człowiek

Pisała gwiazda.

Myślicie, że obserwujemy właśnie przełomowy moment w życiu księżniczki popu. Mamy nadzieję, że tym desperackim ruchem Britney Spears wywalczy wreszcie wolność!

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?