Britney Spears zatrzasnęła się w łazience. Fani nie wierzą w przypadek!

2021-08-04 13:00 AM
Britney Spears
Autor: Backgrid/East News

Wciąż niezakończona kuratela Britney Spears martwi fanów, którzy ostatnio dużo mówią w social mediach o swojej idolce. Piosenkarka wrzuca do sieci dziwne posty. Wielu fanów jest niemal pewnych, że to jej wołanie o pomoc!

Na Instagramie Britney Spears ostatnio pojawiają się różne dziwne treści. Trzy posty pokazały piosenkarkę topless, a jeszcze inny opowiada ciekawą i zarazem trochę podejrzaną historię.

Na swoim profilu na Insta, Britney Spears szczegółowo opisała moment, kiedy to w środku nocy zatrzasnęła się w łazience!

O 2 postanowiłam wziąć kąpiel!!! Dostałam nowy balsam zapachowy od Victoria’s Secret i chciałam go użyć, bo pomaga mi lepiej spać!!!! Poszłam do łazienki i popatrzyłam na moją resztkę kawy z wcześniejszego poranka. Nie wyrzuciłam jej, ale szukałam czegoś do mycia twarzy. Nie znalazłam, zdałam sobie sprawę, że chyba jest w drugiej łazience. Potem wyszłam i drzwi były zamknięte. Pomyślałam cóż, to łazienka, zamek utknął. Zamknęli mnie w łazience, a mój chłopak spał. Krzyczałam, żeby otworzył te drzwi. Wstał dopiero za czwartym razem.

Zapytał, co się stało, a ja odpowiedziałam, że nie mogę wyjść. Próbował je otworzyć swoim długopisem, a ja dostałam telefon, żebym mogła zadzwonić do ochrony.

– brzmiał fragment wpisu artystki.

Jak dowiadujemy się z posta Britney, w łazience zamknięta była około godziny! Jak sama przyznała, wielokrotnie słyszała, że musi poczekać „jeszcze 10 minut”.

Historia Britney Spears podzieliła internautów

A co fani sądzą o tej historii? Są mocno podzieleni. Z jednej strony jest do uwierzenia, ale z drugiej wielu internautów nabrało podejrzeń. Niektórzy są niemal pewni, że cała ta historyjka jest jedynie metaforą i tak naprawdę Spears prosi o pomoc.

Podobnego zdania jest także Miley Cyrus, która skomentowała post:

Naprawdę uwolnili Britney

Inny fan pisał:

Hmm to brzmi jak metafora tego, co dzieje się w jej życiu

Możliwości są dwie, albo Britney faktycznie stworzyła historyjkę, by pokazać, jak wygląda jej życie, albo chciała z fanami podzielić się zabawną sytuacją…

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
NAJNOWSZE