Britney Spears zapewnia, że sama prowadzi swój Instagram! [VIDEO] Fani nie dowierzają

2019-05-29 16:09
Britney Spears
Autor: Instagram

Fani Britney Spears od tygodni nie kryją niepokoju spowodowanego kondycją swojej idolki. Wokalistka opuściła niedawno ośrodek psychiatryczny, w którym - jak się później okazało - znalazła się na życzenie ojca. Gwiazda zapowiedziała walkę o odzyskanie prawa do decydowania o sobie, jednak większość jej fanów jest przekonana, że ktoś kontroluje jej życie... i Instagram!

Czy Britney Spears ma już za sobą problemy? Wokalistka trafiła w kwietniu do szpitala psychiatrycznego, gdzie leczyła się z napadów lękowych i depresji. Jak się okazało, decyzję o leczeniu podjął jej ojciec, Jamie Spears, który od lat ma kuratelę nad gwiazdą. Brit zapowiedziała niedawno walkę w sądzie o zniesienie ojcowskiej opieki, jednak wiele wskazuje na to, że ne tylko ojciec kontroluje to, co robi.

>> Ojciec Britney Spears chce rozszerzyć kuratelę nad córką o trzy dodatkowe stany!

Fani Britney Spears są przekonani, że Britney Spears wciąż nie ma dostępu do swojego Instagrama! W komentarzach zdecydowana większość uważa, że filmiki z siłowni czy treningów to stare video, które wrzuca ktoś inny, by uspokoić internautów... Teoria spiskowa czy szczera prawda?

Britney Spears rozwiewa wątpliwości dotyczące swojego Instagrama?

Tymczasem wbrew temu, co piszą fani, na Instagramie Britney Spears pojawiło się video ewidentnie nakręcone przez nią samą. Na filmiku wokalistka ze słodkimi minkami zapewnia, że wszystko, co trafia do serwisu, jest publikowane przez nią...

Dla tych, którzy myślą, że nie wrzucam moich własnych filmików. Zrobiłam tamten film wczoraj. Więc... jesteście w błędzie. Ale mam nadzieję, że wam się podoba.

- powiedziała Britney Spears, nawiązując do poprzedniego filmiku z treningu.

Dodatkowo gwiazda dodała drugie video, na którym kokietuje i tańczy na tarasie swojego domu w kilku skąpych stylizacjach.

Choć miało to uspokoić fanów, wywołało jeszcze poważniejsze obawy o jej stan zdrowia... Słusznie? Zobaczcie sami!

Wyświetl ten post na Instagramie.
🍎🍎🍎🍎🍎 Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)
NAJNOWSZE