Britney Spears uspokaja fanów: "WYMAZAŁAM tatuaż. Pocałujcie mnie w d*pę"

2021-07-09 13:20 mm
Britney Spears
Autor: Backgrid/East News

Czy zamiast Britney Spears na Instagramie występuje dublerka? Fani piosenkarki zauważyli, że na nowym zdjęciu ich idolki zabrakło tatuażu na szyi. Britney Spears odniosła się do komentarzy swoich wielbicieli i wyjaśniła, że sama edytowała zdjęcie usuwając tatuaż. Dlaczego to zrobiła? Czy tłumaczenie Britney Spears uspokoiło jej fanów?

Britney Spears odniosła ostatnio porażkę w bitwie o uwolnienie się spod kurateli ojca. Sąd uznał, że jej dramatyczna relacja o warunkach życia i zmuszaniu do antykoncepcji, to za mało, żeby przerwać trwającą od 13 lat prawną opiekę sprawowaną przez Jamiego Spearsa. 

Po sądowej klęsce Britney Spears coraz więcej fanów podejrzewa, że w rzeczywistości jej konto na Instagramie jest również kontrolowane przez ojca piosenkarki. Jedno z ostatnich zdjęć tylko podgrzało tę teorię. Chodzi o fotkę, na której Britney pokazała gołe plecy. Fani szybko zauważyli, że na szyi artystki do niedawna widoczny był tatuaż. Wiele osób pisało w komentarzach, że zamiast piosenkarki, na Instagramie pojawiła się jej dublerka.

Britney Spears uspokaja fanów

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Dzień po publikacji zdjęcia z brakującym tatuażem, Britney Spears odniosła się do sprawy w kolejnym poście. Artystka napisała, że sama poprawiła zdjęcie, usuwając tatuaż! 

Dlaczego to zrobiła?

Ok, a więc... wymazałam mój tatuaż na szyi bo chciałam zobaczyć jak będzie wyglądać bez niego 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ … i tak podoba mi się bardziej, więc zamiast gadać za moimi plecami podejdźcie i pocałujcie mnie hejterzy w d*pę 😘🍑 !!!!!!

- napisała Britney Spears obok zdjęcia z równie dosadnym tekstem.

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
NAJNOWSZE