Britney Spears trenuje na zimę. Chce zmieścić się w obcisłe jeansy [WIDEO]

2019-09-17 19:31 kp
Britney Spears trenuje
Autor: Instagram/ Britney Spears

Britney Spears uwielbia pokazywać na Instagramie filmiki ze swoich treningów i tłumaczyć fanom, dlaczego tak ważne jest dla niej, by schudnąć. Część internautów przyjmuje jej kolejne wyznania ze sporą dozą niepokoju, bo trudno nie uznać dziś Brit za szczupłą. Tym razem gwiazda ma nowe wyzwanie - zmieścić się zimą w obcisłe jeansy.

Treningi to od lat jeden z najważniejszych punktów dnia Britney Spears. Księżniczka popu bardzo dna o figurę i niemal codziennie trenuje, by być w dobrej formie i cieszyć się szczupłą sylwetką. Jej zamiłowanie do ćwiczeń ma też jednak niepokojącą stronę - gwiazda obsesyjnie udowadnia internautom na kolejnych filmikach, że jest "chuda jak igła", co zdaniem części jej fanów nie jest zdrowym sygnałem.

Tym razem Britney Spears zdradziła, że intensywnie trenuje, by zmieścić się zimą w swoje "obcisłe jeansy". Dla tych, którzy dawno nie widzieli gwiazdy, mogą być szokiem jej czarne włosy - Brit kilka tygodni temu zdecydowała się na metamorfozę i najpierw pofarbowała włosy na brąz, a następnie poszła jeszcze dalej w czerń. Niezmienna jednak jest na jej oku czarna kredka.

Britney Spears trenuje przed zimą

Zima się zbliża i muszę zmieścić się w moje obcisłe jeansy.

- zaczęła gwiazda na filmiku z Instagrama, wymieniając partie ciała, które będzie ćwiczyć. Następnie internauci mogą zobaczyć pełen trening Britney, która wykonuje go - trzeba przyznać - z pełną gracją.

Nie ma wątpliwości, że motywacją dla regularnych ćwiczeń jest dla Britney Spears również jej młody chłopak, Sam Asghari. Mężczyzna na co dzień jest trenerem personalnym i może pochwalić się wyrzeźbionym każdym centymetrem ciała. Nic więc dziwnego, że Brit nie chce zostać w tyle!

Zobaczcie, jak ćwiczy! A Wy zrobiliście już dziś trening?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Skinny jeans 👖 🐠👖here I come !!! Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)
NAJNOWSZE