Britney Spears tańczy w bikini, a Sam Asghari popisuje się muskulaturą! Na TO ją poderwał?

2020-05-24 21:14 nk
Britney Spears i Sam Asghari
Autor: Instagram.com/Britney Spears

Britney Spears i Sam Asghari zdają się należeć do tych par, którym wspólna izolacja od świata bardzo służy. Piosenkarka i trener personalny są w sobie coraz bardziej zakochani! A przynajmniej na takich wyglądają - zwłaszcza w nowym filmiku, w którym Brit wystąpiła w seksownym błękitnym bikini, a Sam bez koszulki!

Britney Spears to idealny przykład młodej gwiazdy, która przez zbyt wczesną ekspozycję na brutalny świat show biznesu totalnie się pogubiła. Przez lata gwiazda próbowała wyjść z problemów psychicznych, które w końcu doprowadziły ją do ubezwłasnowolnienia.38-latka od wielu lat pozostaje pod prawną kuratelą swojego ojca, spod której próbowała się jakiś czas bezskutecznie uwolnić.

Po dwóch nieudanych małżeństwach i urodzeniu dwóch synów tancerzowi Kevinowi Federline'owi, który wykorzystał jej sławę i pieniądze, Brit popadła w jeszcze większe zaburzenia emocjonalne. Kilkukrotnie powodowała wypadki pod wpływem alkoholu i trafiała do klinik psychiatrycznych. Niestety, kolejne lata przynosiły tylko kolejne problemy i następne zupełnie nietrafione związki.

Britney Spears tańczy... ze szczęścia?!

Britney Spears od kilku lat jest związana z trenerem personalnym irańskiego pochodzenia, Samem Asghari. Początkowo fani sceptycznie patrzyli i na ten związek. Pojawiały się plotki, że młody i super przystojny mężczyzna chce wykorzystać Brit tak, jak robili to poprzedni. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że księżniczka pop naprawdę znalazła tego jedynego. I co, że o 12 lat młodszego, jeśli on naprawdę, szczerze ją kocha!

Plotki głoszą, że para ma poważne plany co do swojego związku. Gdyby nie wybuch pandemii koronawirusa, Britney Spears być może byłaby już po trzecim ślubie, albo przynajmniej na etapie jego planowania!

Jeszcze jakiś czas temu Britney Spears publikowała w sieci niepokojące posty, mogące świadczyć o tym, że gwiazda ponownie jest w dołku. Po tym, jak w ubiegłym roku znowu trafiła na zamknięte leczenie psychiatryczne, fani byli mocno zaniepokojeni jej stanem. Wygląda jednak na to, że Brit poradziła sobie z demonami z przeszłości i... jest coraz szczęśliwsza!

Może świadczyć o tym także najnowszy filmik na jej Instagramie, w którym Britney i Sam pokazują fanom, jak bawią się w trakcie wspólnej kwatanranny. Otóż ona tańczy - może nieco dziwnie, ale jakże uroczo i dziewczęco - do piosenki The Weeknda, Blinded By The Lights, a on... napina mięśnie klaty!

Tak, taka muskulatura na pewno może zaimponować, ale mamy nadzieję, że Sam ma Britney do zaoferowania znacznie więcej! ;)

NAJNOWSZE