Britney Spears tańczy do piosenki Billie Eilish! [WIDEO] To trzeba zobaczyć

2020-06-30 9:29 KP
Britney Spears tańczy do piosenki Billie Eilish
Autor: Instagram/ Britney Spears

Fani Britney Spears uwielbiają zaglądać na jej Instagram. Księżniczka popu regularnie zamieszcza na swoim profilu kolejne filmiki z treningów, wycieczek z Samem Asgharim czy przymiarek w garderobie. Brit kocha też filmy, na których tańczy - w końcu taniec od początku kariery był jej znakiem rozpoznawczym. Tym razem wzięła na warsztat m.in. układ do piosenki Billie Eilish!

Kto z fanów Britney Spears nie pamięta dziś jej pamiętnego układu tanecznego w teledysku do Baby One More Time? Gwiazda od początku kariery stawiała nie tylko na muzykę, ale i na taniec - jej koncerty zawsze pełne były rozbudowanych układów, podczas których Brit chwaliła się świetną kondycją i koordynacją ciała. Dziś, gdy już nie koncertuje, nadal uwielbia tańczyć, chociażby we własnym domu.

Britney Spears dotąd wiele razy chwaliła się na Instagramie swoją taneczną pasją, czasem wzbudzając tym zachwyty fanów, a czasem ironiczne uśmieszki. Każdy, kto zagląda na jej profil, doskonale zdaje sobie sprawę ze "specyficznego" sposobu, w jaki go prowadzi. Ale to w końcu Britney Spears - jej wolno wszystko :)

Britney Spears tańczy do hitu Billie Eilish

Tym razem Brit wzięła na warsztat m.in. piosenkę Billie Eilish z pierwszej płyty zatytułowaną I Love You. Okazuje się, że twórczość młodej gwiazdy zrobiła wrażenie nawet na legendzie muzyki pop!

W nowym poście Britney Spears zamieściła dwa filmiki - na pierwszym z nich tańczy do hitu Nelly Furtado Say It Right, a na drugim właśnie do Billie Eilish. Na jej twarzy można zobaczyć mnóstwo emocji, jakie wywołują w niej te numery. No i co za kondycja! Zobaczcie sami:

Przyznajcie się - Wy też uwielbiacie tańczyć przed lustrem? :)

NAJNOWSZE