Britney Spears i Sam Asghari wygłupiają się w łazience! Jest też Instastory

2021-03-05 9:04 kp
Britney Spears i Sam Asghari
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Po emisji dokumentu Framing Britney Spears fani wokalistki znacznie bardziej niż wcześniej docenili rolę Sama Asghariego w życiu gwiazdy. Księżniczka popu spędza z młodszym ukochanym mnóstwo czasu i dzięki niemu ma namiastkę normalnego życia i wolności. Teraz trener świętuje 27. urodziny. Z tej okazji Britney Spears zamieściła na Instagramie zabawny filmik.

Sam Asghari zaskoczył fanów Britney Spears, gdy po premierze filmu dokumentalnego o gwieździe ostro stanął po stronie swojej ukochanej. Po pierwszym, grzecznym oświadczeniu, trener personalny zamieścił zaskakująco ostrą wypowiedź, w której użył ostrych słów wobec ojca Britney.

Tym samym Sam Asghari zyskał sobie sympatię wielu wielbicieli gwiazdy. Wcześniej część fanów Britney Spears nieufnie podchodziła do ukochanego wokalistki i obawiała się, że jest on kolejnym narzędziem w ręku Jamiego Spearsa.

Warto przypomnieć, że Britney i Sam poznali się w 2016 roku na planie teledysku do piosenki Slumber Party, w którym Sam Asghari grał obiekt zainteresowania piosenkarki. Szybko między nimi zaiskrzyło i to właśnie sam był dla niej największym wsparciem, gdy w 2019 roku Britney Spears trafiła na terapię.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Britney Spears świętuje urodziny Sama Asghariego

4 marca Sam Asghari skończył 27 lat. Z tej okazji wokalistka zamieściła... Instastory! To o tyle zaskakujące, że na profilu gwiazdy jeszcze nigdy nie pojawiła się relacja na żywo, o którą od dawna proszą jej fani jako potwierdzenie tego, że Britney Spears naprawdę prowadzi swoje konto. Choć Instastory się pojawiło, internauci mogą być jednak zawiedzeni - to jedynie zdjęcie Sama Asghariego z podpisem "wszystkiego najlepszego".

Ciekawsze rzeczy znalazły się na instagramowej tablicy Britney Spears. Na zabawnym filmiku widzimy wygłupiającą się parę do piosenki Toxic.

Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, który zawsze mnie rozśmiesza 😂🎉🎈 !!!!! Kto zrobi to lepiej ????

- napisała pod filmikiem gwiazda.

Zobaczcie sami! Jesteście fanami tej pary?

NAJNOWSZE