Britney Spears pokazała zdjęcie z synami. Sean i Jayden to już prawie mężczyźni!

2021-03-02 7:31 mm
Britney Spears
Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Britney Spears bardzo rzadko pokazuje zdjęcie z synami, dlatego nowa fotka zrobiła na fanach ogromne wrażenie. Jest dwie pociechy, Sean i Jayden to już prawie dorośli mężczyźni mężczyźni! Chłopcy mocno wyrośli, co piosenkarka podkreśla również w swoim poście. Obaj synowie Britney Spears przerośli już swoją mamę!

Jak ten czas leci! Jeszcze niedawno Britney Spears woziła swoich synków w fotelikach :) a tymczasem Sean i Jaden stają się dorosłymi facetami. 

Starszy syn Britney Spears, Sean Federline ma już 15 lat. Jego brat Jaden jest tylko o rok młodszy. Chłopaków wychowuje ojciec i były mąż piosenkarki, Kevin Federline.

Były raper i model był związany z artystką w latach 2004-2007. Krótko po rozwodzie z Kevinem Britney Spears została ubezwłasnowolniona i do dziś przebywa pod kuratelą własnego ojca. 39-letnia gwiazda spędziła pod jego kontrolą już ponad 1/3 życia...

Britney Spears pokazała synów

Sean i Jaden rosną jak na drożdżach. Britney Spears bardzo rzadko pokazuje publicznie fotki swoich synów, dlatego najnowsze zdjęcie chłopaków mogło wywołać u wielu fanów spory szok. 

Obaj synowie artystki przerośli już swoją mamę - i to prawie o głowę!

To szalone jak ten czas leci ... Moi chłopcy są już tacy duzi 👩‍👦‍👦 !!!!

- napisała na Instagramie dumna mama.

Wiem… jest to bardzo trudne dla każdej mamy, zwłaszcza mamy chłopców, widząc, jak szybko dorastają !!!! [...]

Mam ogromne szczęście, bo tych dwoje moich chłopców to tacy mili dżentelmeni, że chyba zrobiłam to dobrze 🙊 !!!! Od pewnego czasu nie publikowałam ich zdjęć, ponieważ są w wieku, w którym chcą wyrazić swoją tożsamość i całkowicie to rozumiem ... Ale zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby móc zrobić tę sesję 🌅 i wiecie co? W końcu mi pozwolili to opublikować !!! 

- dodała gwiazda.

Zobaczcie, jak wyglądają teraz synowie Britney Spears.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE