Britney Spears przepływa 60 basenów dziennie. Nakręca ją... Madonna!

2019-11-05 13:10 mw
Britney Spears pływa w basenie
Autor: instagram.com / Britney Spears

W ostatnim czasie Britney Spears poświęca sporą część dnia na ćwiczenia fizyczne. Piosenkarka się nie oszczędza - poza zwykłą gimnastyką zabrała się także za pływanie! Britney Spears ma ambitny plan. Już teraz przepływa każdego ranka 60 długości domowego basenu. A chce przepływać jeszcze więcej! Zobaczcie, co o swoich treningach mówi Britney Spears i sprawdźcie, co nakręca ją do pracy nad kondycją.

O tym, że Britney Spears ostro się za siebie wzięła, wiecie już ze stron Hotplota.pl od dawna. Ale pewnie nie wiedzieliście, z jak wielką determinacją trenuje piosenkarka.

Britney Spears nie rzuca słów na wiatr i kiedy wspominała na Instagramie o ostrych treningach, to mówiła to zupełnie na poważnie. W ostatnich dniach artystka pochwaliła się filmikiem, na którym pokazuje, jak wygląda jej codzienny poranny trening w basenie.

Okazuje się, że Britney przepływa każdego ranka aż 60 długości basenu!

BRITNEY ĆWICZY, A NAKRĘCA JĄ MADONNA

Z pewnością nie można odmówić Britney Spears motywacji i determinacji w realizacji ambitnego planu. Gwiazda postanowiła jak najszybciej wrócić do dawnej formy i ani trochę nie oszczędza się na treningach.

Ostatnio Brit pochwaliła się na Instagramie filmikiem nakręconym przy domowym basenie. Artystka pokazała, jak realizuje plan, który zakłada przepłynięcie każdego ranka aż 60 długości basenu!

Zazwyczaj każdego ranka przepływam 20 długości. Każdego poranka. Ale dzisiaj rano chcę przepłynąć 60. Myślicie, że dam radę?

- zapytała na początku swojego wideo Britney Spears.

Tak, postawiłam sobie wyzwanie 60 okrążeń i tak - to było trudne !!!!! Kiedy rano pływam... zazwyczaj muszę zrobić sobie drzemkę... woda usypia mnie jak dziecko !!!! Zna ktoś jakąś nową markę kawy???

- dopisała piosenkarka w treści posta. Britney przeprosiła też fanów za to, że nie ma na sobie makijażu.

Czasami twarz dziewczyny też musi pooddychać!!!

- napisała Britney.

Zobaczcie, jak ciężko trenuje. Oczywiście jej domowy basen nie ma rozmiarów olimpijskich, ale 60 długości to nadal niezły wynik.

Co ciekawe, w tle swojego filmiku Britney Spears nie zamieściła żadnego swojego hitu, ale przebój swojej wielkiej idolki, Madonny pod tytułem "Human Nature". Jak widać, Królowa Popu po latach wciąż kręci Britney xD

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE