Britney Spears pokazała synów. Ale Sean i Jaden wyrośli!

2021-11-05 8:39 mm
Britney Spears
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Britney Spears bardzo rzadko pokazuje się publicznie ze swoimi synami, dlatego w sieci nie ma zbyt wielu zdjęć jej pociech. Sean i Jaden niedługo będą dorośli - chłopcy piosenkarki skończyli już 15 i 16 lat. Jak teraz wyglądają? Zobaczcie!

Synowie Britney Spears mają już tyle lat, ile miała ich mama, kiedy zaczynała karierę. Przez znaczną większość ich życia piosenkarka przebywała pod kuratelą swojego własnego ojca i w rzeczywistości miała mniej wolności, niż oni sami. Teraz Brit uwolniła się od Jamiego Spearsa i aktywnie nadrabia stracony czas. W ostatnich dniach gwiazda wybrała się z chłopcami na mini wakacje. Britney Spears zabrała synów m.in. na wystawę poświęconą twórczości Van Gogha.

W sieci pojawił się filmik z tej wyprawy. Na wideo opublikowanym przez artystkę na Instagramie możemy zobaczyć, jak mocno wyrośli już Sean i Jaden. Synowie Britney Spears są już naprawdę duzi... i bardzo przystojni!

Moje dzieci i ja poszliśmy do niesamowitego @vangoghla (Lighthouse Artspace in Hollywood) 🎨🖌 👨🏼‍🎨 ... to było tak odjechane … Oczywiście nie wiedziałam zbyt dużo więc byłam bardzo podekscytowana 🙊 !!! Byłam z ludźmi, którzy kochają mnie niezależnie od wszystkiego, jakbym się głupio nie zachowywała kiedy tylko otwieram usta 😂 😂 😂 !!! Na końcu wideo zobaczycie mnie i mojego przyjaciela tańczących do muzyki  🎶💃🏼 … nie martwcie się, mieliśmy wejściówki VIP więc nikogo innego tam nie było … naprawdę się bawiliśmy !!! 

- napisała Britney przy filmiku.

A to ujęcie, na którym widzimy Britney Spears i dwójkę jej prawie już dorosłych synów. Zobaczcie, jak wyrośli Jaden i Sean!

A tak wyglądali chłopcy, kiedy byli mali...

Britney Spears z synami - stare zdjęcie
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER
ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE