Britney Spears nie może głosować i... 11 rzeczy, których jej NIE WOLNO robić!

2020-08-08 15:40 nk
Britney Spears
Autor: instagram / BEEM/Beem/East News

Skąd wziął się ruch #FreeBritney? Ano stąd, że Britney Spears od ponad 10 lat jest pod prawną kuratelą swojego ojca. Piosenkarka pozostaje ubezwłasnowolniona, co oznacza, że nie wolno jej robić większości rzeczy, nad którymi większość z nas nawet nie musi się zastanawiać! Czego nie wolno Britney Spears? Sprawdźcie!

Britney Spears od kilkunastu lat pozostaje pod prawną kuratelą ojca. W 2007 roku sąd przyznał Jamiemu Spearsowi opiekę nad gwiazdą, która w tamtym czasie kompletnie straciła władzę nad swoim życiem. Brit u szczytu kariery była już jako nastolatka. Sława, ogromne pieniądze i jeszcze większa presja, w połączeniu z nieudanym życiem osobistym, sprawiły, że Spears zagubiła się i popadła w uzależnienie od środków farmaceutycznych. Punktem kulminacyjnym był moment, w którym Brit ogoliła sobie głowę na łyso.

Ostatnio w internecie ponownie odżył zapoczątkowany przez fanów ruch #FreeBritney. Wielbiciele artystki domagają się uwolnienia Brit spod kurateli ojca. Zdaniem wielu Spears jest więziona, a Jamie Spears nie pozwala córce na kontakt ze światem.

Czego NIE WOLNO Britney Spears?

Choć szczegóły ograniczenia praw obywatelskich Britney Spears pozostają tajemnicą, wiadomo, że gwieździe nie wolno bardzo wielu rzeczy. Artystka jest pod dość ścisłą kontrolą ojca, a lista rzeczy, na które musi mieć jego pozwolenie (albo nie może ich robić w ogóle) jest bardzo długa.

Oto 11 rzeczy, których nie może robić Britney Spears:

 1. Głosować w wyborach
 2. Prowadzić samochodu
 3. Wyjść za mąż
 4. Urodzić dziecka
 5. Posiadać smartfona
 6. Decydować o swoim leczeniu
 7. Zarządzać swoimi pieniędzmi
 8. Nie może robić zakupów w sklepach monopolowych
 9. Wypowiadać się publicznie na temat swojego ubezwłasnowolnienia
 10. Wychodzić z domu bez ochrony
 11. Decydować o swoich sprawach zawodowych.
Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE