Zachwytów Britney Spears nad Lady Gagą nie ma końca. „Jesteś moją inspiracją”

2021-11-24 11:30 AM

Odkąd Britney Spears odzyskała wolność, zaczęła rozliczać się z przeszłością i osobami, które zdecydowanie zachowywały się nie fair wobec niej. Nie tylko rodzina, ale także byli przyjaciele. Piosenkarka nie zapomina także o tych, którym należą się podziękowania…

Britney Spears gdy tylko odzyskała wolność, zaczęła na Instagramie rozliczać się z osobami, które nie zachowywały się fair wobec jej osoby. Na pierwszy ogień poszła jej mama Lynne Spears. Już wcześniej artystka zarzuciła jej, że to ona doprowadziła do całej kurateli. Jak podają media, teraz Britney nie chce jej nawet widzieć.

Spears nie zapomniała też napisać koleżance z branży co o niej myśli. Na Instagramie odniosła się do Christiny Aguilery, która niedawno zamilkła, gdy usłyszała pytanie zadane przez dziennikarza odnośnie kurateli Britney.

Księżniczka Popu nie wytrzymała i na Insta napisała, co sądzi o takim zachowaniu.

» Britney Spears ostro o byłej przyjaciółce! Christina Aguilera milczała o kurateli

Britney Spears powoli zapomina o złych momentach i fałszywych według niej przyjaźniach. Teraz zachwyty pieje nad Lady Gagą. Już wcześniej zachwycała się artystką, a teraz dodała osobny post na swojego Instagrama. Nie tylko gratuluje piosenkarce roli w filmie „House of Gucci”, ale też przypomina, jak bardzo ją uwielbia.

Dlaczego witam seksowną panią !!!! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa….. też mnie zainspirowałeś i jestem zakochana w tym stroju !!!! Jesteś moją inspiracją na resztę roku i gratuluję wspaniałego filmu !!!! Miłość, B 💋💋💋 ⁣

- zachwycała się Britney, publikując fotkę i filmik, na którym Lady Gaga wyraża zadowolenie z zakończonej kurateli koleżanki z branży.

Myślicie, że Christina Aguilera będzie zazdrosna?

Zobacz też: Narzeczony Britney Spears jest mega hot! Tak kusi Sam Asghari

BUŁKA Z BANANEM? Trenuj i jedz jak skoczek narciarski | ESKA XD - Fit vlog #36
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE