Britney Spears ostro o byłej przyjaciółce! Christina Aguilera milczała o kurateli

2021-11-20 8:04 mm
Christina Aguilera i Britney Spears
Autor: AFP/EAST NEWS, Rex Features/East News

Ciesząca się z odzyskanej wolności Britney Spears podsumowuje ostatnie 13 lat swojego życia spędzone pod kuratelą własnego ojca. Gwiazda, która odzyskała wolność dzięki fanom i wiernym przyjaciołom, postanowiła wspomnieć także tych, którzy o niej zapomnieli. Wygląda na to, że największy żal Britney ma do swojej dawnej przyjaciółki, Christiny Aguilery. Dlaczego artystka milczała na temat zniewolenia swojej koleżanki?

Uradowana Britney Spears od kilku dni świętuje odzyskanie wolności, ale nie omija też trudnych tematów. Gwiazda postanowiła rozliczyć się z tymi, którzy chowali głowę w piasek milcząc na temat kurateli. Z ostatniego postu artystki wynika, że najbardziej boli ją postawa tej, której głos mógł pomóc jej w odzyskaniu wolności. Chodzi o Christinę Aguilerę.

Obie dziewczyny rozpoczynały swoje kariery w podobnym wieku, jeszcze jako dzieci. Obie przeszły podobną drogę i szybko wspięły się na szczyt. Nic dziwnego, że Britney liczyła na głośne wsparcie koleżanki, kiedy walczyła o odzyskanie wolności. Niestety, nie doczekała się go.

Sonda
Która z tych gwiazd jest Twoją ulubioną?

Britney Spears o milczeniu Aguilery: To jak kłamstwo!

Od odzyskania przez Britney wolności minęło dopiero kilka dni, ale gwiazda już rozpoczęła podsumowanie swojej walki o zakończenie kurateli. Jeden z ostatnich postów poświęciła tej, która sprawiła jej największy zawód. Piosenkarka ma ogromny żal do Christiny Aguilery za brak wsparcia w wojnie o wolność.

Kocham i wielbię każdego kto mnie wspierał... ale unikanie wypowiedzi kiedy znasz prawdę jest równe kłamstwu !!! Przez 13 lat tkwiłam w skorumpowanym systemie - dlaczego było to dla niektórych takim trudnym tematem do rozmowy ??? Ja przez to naprawdę przeszłam !!! 

- napisała Britney Spears na Insta Stories. I żeby nie było wątpliwości, kogo ma na myśli, w tle wkleiła film z udzielającą wywiadu Christiną Aguilerą!

Christina Aguilera na Instagramie Britney Spears
Autor: instagram.com / Britney Spears
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE