Britney Spears opublikowała zdjęcie z Justinem Timberlake! Ostatnio ją przepraszał

2021-04-10 18:38 kp
Justin Timberlake i Britney Spears
Autor: PALACE LEE / HEWITT / SplashNews.com/East News

Związek Britney Spears i Justina Timberlake'a przez lata był tematem plotek i dyskusji fanów i mediów plotkarskich. Wokalistka i muzyk rozstali się w atmosferze skandalu, gdyż gwiazdor sugerował, że był przez nią zdradzany. Dwa miesiące temu pod wpływem dokumentu Framing Britney Spears nieoczekiwanie ją przeprosił. A teraz ona opublikowała ich wspólne zdjęcie!

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Britney Spears zszokowało jej fanów. Gwiazda nieoczekiwanie zamieściła na swoim profilu zdjęcie sprzed lat, na którym znalazł się Justin Timberlake - i trudno uznać, by jej były pojawił się tam przypadkowo.

Przypomnijmy, że Britney Spears i Justin Timberlake byli jedną z najsłynniejszych par lat dziewięćdziesiątych. Oboje wspinali się na szczyt kariery i byli kochani przez fanów na całym świecie, a ich związek elektryzował media i paparazzich. Romans zakończył się jednak w 2002 roku, a o rozstaniu mówiło się jeszcze przez długi czas. Timberlake przez lata kreował się bowiem na ofiarę, sugerując światu, że Britney Spears go zdradzała.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Justin Timberlake na Instagramie Britney Spears

Temat rozstania pary powrócił wraz z dokumentem Framing Britney Spears, który rzucił nowe światło na tamte wydarzenia. W dokumencie zobaczyliśmy gwiazdę jako ofiarę mediów, paparazzich i opinii publicznej, a Justina - jako kłamcę i hipokrytę. Nieoczekiwanie po premierze Justin Timberlake opublikował długie oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie sprzed lat nie tylko Britney, ale i Janet Jackson.

>> Justin Timberlake wreszcie PRZEPROSIŁ Britney Spears i Janet Jackson! Co napisał?

Teraz, jeszcze bardziej nieoczekiwanie Justin Timberlake pojawił się na Instagramie Britney Spears. Gwiazda opublikowała post z okazji urodzin swojej siostry wraz ze zdjęciem sprzed lat, na którym obok niej siedzi piosenkarz. Jednocześnie jednak w żaden sposób nie wspomniała o nim w poście.

Co oznacza zdjęcie? Fani spekulują, że gwiazda chce tym samym zasugerować, że wybaczyła swojemu byłemu i zakończyć wszelkie plotki na ich temat.

A co Wy sądzicie?

NAJNOWSZE