Britney Spears i Sam Asghari

i

Autor: Backgrid/East News

Britney Spears jest w CIĄŻY?! Dziękuje chłopakowi i pyta fanów o płeć dziecka!

2021-12-15 7:47

Britney Spears spodziewa się dziecka? Gwiazda opublikowała na Instagramie post, w którym udaje, że karmi niemowlaka butelką. W treści wiadomości artystka pyta fanów, jak sądzą: czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Jakby tego było mało, Britney Spears dziękuje swojemu chłopakowi! Nawet Sam Asghari nie krył zdziwienia postem swojej ukochanej.

Britney Spears już dawno zapowiedziała, że zamierza zajść w ciążę i powiększyć rodzinę. Gwiazda nie kryje, że wraz z chłopakiem są gotowi na otwarcie nowego życiowego rozdziału. Czyżby ten moment właśnie nastąpił? A może to tylko kolejna wkrętka piosenkarki znanej z dość luźnego podejścia do wrzutek na Instagram.

Na profilu artystki pojawił się właśnie post, który wielu fanów zinterpretowało jednoznacznie: Britney Spears jest w ciąży! Ale czy na pewno? Zobaczcie, co napisała gwiazda i jak zareagował na jej słowa Sam Asghari.

Britney Spears spodziewa się dziecka?

We wtorek 14 grudnia na Instagramie Britney Spears pojawił się post z krókim filmikiem. Wideo pokazuje stojącą tyłem artystkę na tle świątecznej choinki. Britney udaje, że trzyma na rękach niemowlaka i kołysząc się lekko karmi dziecko z butelki. Oczywiście żadnego dziecka na wideo nie widzimyi jest raczej jasne, że piosenkarka udaje. Ale słowa, które załączyła do filmiku, dają wiele do myślenia...

Nowy dodatek do rodziny ? zgadnijcie czy to chłopiec czy dziewczynka ? ? … dziękuję ci jeszcze raz kochanie @samasghari !!!!

- napisała piosenkarka w najnowszym poście. 

Wpis swojej dziewczyny skomentował wywołany do tablicy Sam Asghari. Chłopak Britney Spears sam nie kryje zdziwienia (albo dobrze udaje...). Ukochany gwiazdy skomentował jej tekst kilkoma emotkami: ?????

Kariera muzyczna Britney Spears rozpoczęła się w roku 1998. Młoda piosenkarka występowała wówczas przed znanymi grupami, m.in. boysbandem N'Sync, a krótko potem, w styczniu 1999 ukazał się jej debiutancki album ...Baby One More Time. Krążek okazał się wielkim hitem, a promujące go piosenki Oops!... I Did It Again oraz (You Drive Me) Crazy długo nie schodziły z czołówek list przebojów na całym świecie.

Przez kilka lat gwiazda była niekwestionowaną księżniczką pop. Niestety sielanka skończyła się dość brutalnie. Po kilku latach dobrej passy gwiazdę dopadły problemy osobiste. Artystka zaliczyła nieudany epizod u boku Jasona Allena Alexandra, z którym pobrała się w 2004 roku. Małżeństwo zostało szybko unieważnione, ale jeszcze w tym samym roku Britney wyszła za przyszłego ojca dwójki swoich dzieci, Kevina Federline. Para była razem przez 3 lata, ale i to małżeństwo ostatecznie się rozpadło. 

Britney Spears ciężko to zniosła i przeżyła poważny kryzys psychiczny, w wyniku którego jej ojciec, Jamie Spears wystąpił do sądu o ustanowienie nad nią kurateli. Sąd przychylił się do jego wniosku, przez co gwiazda była w praktyce ubezwłasnowolniona przez długie 13 lat. Piosenkarce udało się odzyskać wolność dopiero jesienią 2021, na krótko przed 40. urodzinami.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021