Little Mix, Harry Styles i inni na BRIT Awards 2021! Zobaczcie zdjęcia

2021-05-12 8:26

W Arenie O2 w Londynie odbyła się gala BRIT Awards 2021. Choć impreza przebiegła pod znakiem pandemicznego dystansu, nie zabrakło muzycznych emocji. Na gali pojawiły się takie gwiazdy jak Harry Styles, Dua Lipa czy Olivia Rodrigo, a także Little Mix z Leigh-Anne Pinnock i Perrie Edwards w ciąży na czele. Dziewczyny po raz pierwszy pokazały się oficjalnie z ciążowymi brzuszkami.

Miniony rok nie był łatwy dla branży muzycznej. Z powodu pandemii koronawirusa artyści nie mieli szans prezentować na żywo swoich nowych singli i organizować zaplanowanych wcześniej koncertów. Przed trudnym zadaniem znaleźli się tez organizatorzy muzycznych gal, którzy musieli wymyślić sposób, by występy artystów nie były zagrożeniem dla ich zdrowia. W ten sposób otrzymaliśmy zrealizowane z niezwykłym rozmachem nagrania stworzone specjalnie na potrzeby ceremonii, które miały zastąpić tradycyjne show na żywo. Pamiętacie chociażby TEN występ The Weeknda z MTV VMA 2020?

Tymczasem postępujący program szczepień dał wielu osobom nadzieję na powrót do normalności. Również ceremonie muzyczne coraz bardziej przypominają to, co znaliśmy z czasów przed pandemią. Na gali BRIT Awards 2021, która odbyła się we wtorek w Londynie, pojawiły się więc występy na żywo i gwiazdy na czerwonym dywanie. Wciąż brakuje publiczności, jednak wszyscy mają nadzieję, że w końcu i widzowie wrócą na swoje miejsca podczas tego typu imprez.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Gwiazdy na BRIT Awards 2021

Stęsknione za normalnością gwiazdy z przyjemnością wzięły udział w gali BRIT Awards 2021. Na czerwonym dywanie i na scenie zobaczyliśmy m.in. Harry'ego Stylesa, Taylor Swift, Adama Lamberta, Olivię Rodrigo czy Dua Lipę. Największa zainteresowanie wzbudziły jednak gwiazdy Little Mix. W ostatnich dniach dwie z trzech wokalistek - Perrie Edwards i Leigh-Anne Pinnock ogłosiły, że spodziewają się dziecka. Na BRIT Awards 2021 pozowały więc w towarzystwie "cioci" Jade Thirlwall z pokaźnymi, ciążowymi brzuszkami!

>> Leigh-Anne Pinnock i Perrie Edwards w ciąży pozują razem! Obie wyglądają kwitnąco

Online z BRIT Awards 2021 połączyli się Coldplay, Billie Eilish, The Weeknd, Elton John, Pink czy Michelle Obama, która była gościem specjalnym ceremonii. Najważniejsze statuetki trafiły do Harry'ego Stylesa, Dua Lipy, Little Mix, The Weenda i Billie Eilish. Zaskoczeniem była nagroda dla zespołu Haim w kategorii grupa międzynarodowa, której zwycięstwa ustąpili nawet BTS.

Zobaczcie zdjęcia!