Leigh-Anne Pinnock i Perrie Edwards w ciąży pozują razem! Obie wyglądają kwitnąco

2021-05-11 13:35 kp
Little Mix: Leigh-Anne Pinnock, Jesy Nelson, Jade Thirlwall i Perrie Edwards
Autor: CapitalPictures/face to face

Fani Little Mix wciąż nie mogą uwierzyć w to, co dzieje się w zespole! Po tym, jak Leigh-Anne Pinnock ogłosiła ciążę, wydawało się, że trudno już o bardziej radosne newsy. To jednak był dopiero początek, bo okazało się, że w ciąży jest również Perrie Edwards. Teraz obie zapozowały ze sporymi brzuszkami, a towarzyszyła im... jeszcze jedna przyszła mama!

Takie rzeczy nie zdarzają się w świecie showbiznesu często. W jednym tygodniu aż dwie gwiazdy zespołu Little Mix ogłosiły bowiem, że spodziewają się dziecka - Leigh-Anne Pinnock i Perrie Edwards. Co więcej, obie wokalistki są już w zaawansowanej ciąży i mogą pochwalić się bardzo mocno zaokrąglonymi brzuszkami. A do tego przyszłymi tatusiami ich dzieci są piłkarze!

Nie wiadomo, czy kiedykolwiek dowiemy się, czy ciąże Perrie Edwards i Leigh-Anne Pinnock w tym samym czasie to przypadek, czy tez dziewczyny po cichu uznały, że miło byłoby przeżywać ten czas razem. Fakt jest jednak taki, że dziś przyszłe mamy mają ze sobą więcej wspólnego niż kiedykolwiek i mogą się nawzajem wspierać w oczekiwaniu na powiększenie rodziny. Okazuje się, jednak, że nie tylko one spodziewają się dziecka - w ciąży jest też menedżerka Little Mix, Samantha Cox.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Baby boom w Little Mix

Pierwsze ciążowe zdjęcia Perrie Edwards i Leigh-Anne Pinnock trafiły w minionych dniach na oficjalne konto Little Mix na Instagramie. Pod postami pojawiły się setki komentarzy od fanów wokalistek, którzy gratulowali im radosnej nowiny. Teraz jeszcze wspanialsze zdjęcie pokazała menedżerka zespołu - jak już wspomnieliśmy, również w ciąży!

Przyszli najlepsi przyjaciele czekają...

Przeszłyśmy tak wiele i teraz możemy to zrobić razem!! Kocham was Perrie i Leigh-Anne oraz i ciocia Jade📸😘

- napisała Samantha Cox pod tym uroczym zdjęciem:

A internauci nie przestają żartować z Jade Thirlwall, której rzeczywiście w najbliższym czasie przypadnie zaszczytna rola cioci. Gwiazda będzie miała pole do popisu przy trojgu maluchów!

NAJNOWSZE