Siostry Kardashian inspiracją dla Bridgertonów! Kim zareagowała na szczere wyznanie

2021-04-21 15:03 kp
Bridgertonowie
Autor: Everett Collection/East News

Serial Bridgertonowie odniósł sukces na całym świecie z kilku powodów - przyprawienie produkcji kostiumowej pikantnymi scenami i intrygami towarzyskimi rodem z nagłówków mediów plotkarskich przyciągnęło przed ekrany miliony widzów. Teraz jedna z gwiazd Bridgertonów przyznała, że w swojej kreacji inspirowała się... rodziną Kardashian! Widzicie podobieństwo?

Fani serialu Bridgertonowie z niecierpliwością czekają na 2. sezon ich ulubionej produkcji. Oczekiwanie zaburzyła ostatnio szokująca wiadomość o odejściu z produkcji Rege-Jeana Page'a. Aktora, który wcielał się w postać Simona Basseta, nie zobaczymy już w Bridgertonach 2 - fabuła serialu ma skupić się na innych bohaterach. Widzowie tym bardziej zastanawiają się, jak serial będzie wyglądał bez jednej z największych gwiazd produkcji.

Z całą pewnością jednak w Bridgertonach pojawi się Nicola Coughlan, która w serialu wciela się w postać Penelope Featherington. Teraz aktorka postanowiła ujawnić jeden z sekretów produkcji - okazuje się, że ona i jej koledzy z planu przy tworzeniu postaci inspirują się... rodziną Kardashian!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Bridgertonowie jak Kardashianie?

Nicola Coughlan napisała na Twitterze do największej fanki serialu z całej rodziny Kardashian - do Kim. Aktorka zdradziła, że nie tylko Penelope, ale i Philippa i Prudence Featherington oraz ich rodzice Archibald i Portia wzorowani są na słynnej showbiznesowej rodzinie!

Jako największa na świecie fanka Bridgertonów, czy @KimKardashian wie, że Kardashianie byli ogromną inspiracją dla Featheringtonów i rozmawialiśmy o nich cały czas podczas naszych przymiarek? Ponieważ czuję, że powinna o tym wiedzieć.

- napisała.

Okazuje się, że Kim Kardashian nie rozpoznała w Featheringtonach siebie i swoich bliskich!

CO?!?! Wariuję!!!!!! Ten tweet został wysłany do mnie na moim czacie grupowym! Czy mogę przyjść na przymiarkę?!?! Zrobiłoby to całe moje życie !!!!!! Kocham Cię Pani W!!!

- odpisała jej Kim Kardashian.

Na odpowiedź aktorki nie musiała długo czekać.

O rany, oczywiście chcielibyśmy cię zaprosić! Czy wiedziałaś też, że pan Pearl wykonał twój gorset na Met Gala, a następnym, który wykonał, był mój do Bridgertonów? Jesteś częścią świata Bridgerton dłużej, niż Ci się wydaje!

Wygląda na to, że Kim Kardashian ma wśród Bridgertonów zaangażowanych fanów!

A może jakiś epizod dla Kim i jej sióstr? ;)

NAJNOWSZE