Brat Wiktorii Gąsiewskiej o Adamie Zdrójkowskim

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News, AKPA

Brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro o Zdrójkowskim. Aktorka odpowiedziała

2023-03-20 9:10

Mateusz Gąsiewski uchylił rąbka tajemnicy na temat rozstania Wiktorii z Adamem Zdrójkowskim. Brat aktorki nie ukrywał swojej ogromnej niechęci do swojego ex szwagra. Fanom nie spodobały się oskarżenia i nieprzychylne słowa na temat Adama. Część z nich stanęła murem za Zdrójkowskim. W końcu głos zabrała sama Wiktoria.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro o Adamie Zdrójkowskim. Mateusz podzielił się z fanami gorzką refleksją na temat byłego chłopaka swojej siostry. Ujawnił także powód rozstania z aktorką. Choć para nie jest już ze sobą od kilkunastu miesięcy, a Wiktoria jest obecnie w szczęśliwym związku z Jasperem Sołtysiewiczem, to wygląda na to, że stosunki aktorki z ex chłopakiem nadal nie są najlepsze. Oliwy do ognia dolał Mateusz Gąsiewski, który nie szczędził ostrych słów w stronę Adama Zdrójkowskiego. Jego wypowiedź nie spodobała się wszystkim. Fani zaczęli krytykować brata Wiktorii i nie szczędzili w jego stronę ostrych komentarzy. Aktorka zdecydowała się stanąć w obronie Mateusza i uciąć wszelkie spekulacje dotyczące próby wybicia się na niej oraz rozgrzebywania starych ran na siłę.

Wiktoria Gąsiewska odpaliła się na imprezie karaoke. Ależ ona ma głos!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Brat Wiktorii Gąsiewskiej o Adamie Zdrójkowskim

Mateusz Gąsiewski po raz pierwszy stanął w oktagonie High League. Choć jego walka z Rogerem Sallą nie trwała długo, to media rozpisują się nie o wyniku pojedynku, a o tym, co powiedział brat Wiktorii Gąsiewskiej na temat ewentualnej walki z Adamem Zdrójkowskim.

Myślę, że ma co robić, ale myślę, że nie zgodzi się, to jest miękka faja. Nie wiem, nie wiem, raczej się nie zgodzi. Chyba że mu sypną hajsem, bo też jest pazerny.

Dziennikarka Świata Gwiazd dopytywała również, czy złapał wspólny język z nowym chłopakiem siostry.

Jest dużo lepiej niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak zostanie. (...) Po prostu źle ją traktował.

Fani szybko zareagowali na jego słowa. Instagramowy profil Wiktorii zalały komentarze z prośbą o wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. Część fanów sugerowała, że nie warto wracać o przeszłości i to, co powiedział Mateusz było niepotrzebne.

Wiktoria Gąsiewska wprawiła fanów w osłupienie. TEN szczegół został od raz zauważony

Troszkę słabe te zaczepki twojego brata. Rozstaliście się i już, po co to…

Jesteście super parą z Jasperem i bardzo wam kibicowałam od początku, więc nie piszę nic chamskiego. Po prostu, po co drążyć stare tematy, relacje, kiedy jest się szczęśliwym?

Wiktoria stanęła w obronie swojego brata. Według niej wypowiedzi Mateusza nie powinno się interpretować jako zaczepki w stosunki do Adama.

Znam swojego brata i bez powodu nikogo miękką fają nie nazywa. Tu najwidoczniej powód jest.

Typowe…"Nie wiem, ale się wypowiem". Nikogo nie zaczepiał, tylko odpowiedział na pytanie, z kim chciałby stanąć w oktagonie.

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE