Brat księżnej Kate chciał popełnić samobójstwo! James Middleton powiedział WSZYSTKO!

2019-10-13 21:00 DR
James Middleton
Autor: Instagram/James Middleton James Middleton

Swego czasu mówiło się bardzo dużo o księżnej Kate i jej zachowaniach. Nie mówiło się natomiast zbyt wiele o jej najbliższej rodzinie. A ta – jak się okazuje – zmagała się swego czasu z dużymi problemami. Brat Kate, James, chciał popełnić samobójstwo. Niedawno powiedział o tym publicznie. Dowiedzcie się więcej na Hotplota.pl.

O rodzinie księżnej Kate nie mówiło się zbyt wiele. A przynajmniej o problemach, z jakimi się zmagała, a tych swego czasu było naprawdę sporo. Jednym z nich była choroba brata księżnej Kate, Jamesa Middleton. Zmagał się on bowiem z depresją. Niedawno udzielił on wywiadu, w którym powiedział, że przez chorobę nie mógł on normalnie funkcjonować. Po prostu przeszkadzała mu ona w codziennym życiu.

To pierwsze tak odważne wyznanie brata księżnej Kate. Co powiedział o swojej chorobie?

Nie mogłem nic zrobić. Nie mogłem spać, nie mogłem czytać książek, nie mogłem jeść. Usunąłem się ze wszystkiego. Miejsce, w jakim byłem kilka lat temu, było tak blisko drugiego końca skali, jak to tylko możliwe.

Powiedział James Middleton na łamach The Telegraph.

W trudnych chwilach najbardziej pomocna okazała się rodzina. James powiedział w wywiadzie, że w dużej mierze to najbliżsi pomogli mu poradzić sobie z problemami. Brat księżnej Kate udał się również na terapię, której efekty widać gołym okiem. Po problemach nie ma już śladu.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE