Brad Pitt szaleje podczas sesji Pewnego razu... w Hollywood! [ZDJĘCIA] Skąd to szczęście?

2019-07-12 14:02

Największe gwiazdy filmu Pewnego razu... w Hollywood - Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie - oraz reżyser Quentin Tarantino spotkali się po raz kolejny, by wziąć udział w sesji zdjęciowej promującej produkcję. W wyjątkowo dobrym humorze tego dnia był Brad Pitt, który nieźle szalał na planie sesji! Zobaczcie zdjęcia!

Jeszcze nieco ponad miesiąc dzieli świat od premiery filmu Pewnego razu... w Hollywood Quentina Tarantino, który - choć nadal jest wielką tajemnicą - już teraz uważany jest za jedną z najlepszych produkcji tego roku. Nie bez znaczenia ma tu iście gwiazdorska obsada z Bradem Pittem, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie w rolach głównych.

Cała ta gwiazdorska czwórka spotkała się ostatnio na planie sesji zdjęciowej promującej produkcję. A tam... Brad Pitt wręcz tryskający dobrym humorem! Co w niego wstąpiło?

Brad Pitt w świetnym humorze

Brad Pitt ma za sobą bez wątpienia bardzo trudne trzy lata. W 2016 roku aktor rozstał się z Angeliną Jolie, która oskarżyła go o przemoc i alkoholizm. Choć zarzuty te zostały później oddalone, małżeństwa nie udało się uratować i ex-para przez trzy lata prowadziła zaciętą, sądową batalię. Aktorzy rozwiedli się w kwietniu tego roku, choć nie oznacza to, że wszystkie formalności sądowe zostały już zakończone.

Przez dłuższy czas po rozstaniu Brad Pitt nie pokazywał się publicznie, próbując odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Oferta pracy przy Pewnego razu... w Hollywood, którą otrzymał od Quentina Tarantino to w pewnym sensie jego powrót do świata żywych. Nic dziwnego, że gwiazdor z tak dużym zaangażowaniem oddał się pracy!

A ile przyniosła mu radości? Zobaczcie sami!

>> Millie Bobby Brown przyjaźni się z dziećmi Angeliny Jolie! Chodzą razem za ręce

NAJNOWSZE