Brad Pitt nie odwiedzi Maddoxa na studiach? Syn aktora zabrał głos!

2019-09-12 10:50 kp
Maddox Jolie-Pitt, Brad Pitt
Autor: Coleman Rayner/East News

Media od miesięcy rozpisują się na temat problemów w relacji Brada Pitta i jego najstarszego syna, Maddoxa. 18-latek już od dawna miał być skłócony z ojcem, a po jego pamiętnej kłótni z Angeliną Jolie z 2016 roku miał całkowicie zerwać z nim kontakt. W ostatnim czasie stosunki panów miały się nieco polepszyć. Czy rzeczywiście?

Od momentu rozstania z Angeliną Jolie Brad Pitt usilnie walczył o odzyskanie przychylności swoich dzieci. Aktor był w trudnej sytuacji - najpierw musiał pokonać własne problemy, takie jak nadużywanie alkoholu. Najwięcej żalu do ojca po rozstaniu miał najstarszy syn pary, Maddox. Zgodnie z doniesieniami mediów 18-latek miesiącami nie rozmawiał z Bradem i obwiniał go o rozpad rodziny.

Konflikt Maddoxa i Brada Pitta miał sięgać 2016 roku, gdy podczas kłótni aktora i jego żony w samolocie, nastolatek stanął po stronie matki. Będący pod wpływem alkoholu Brad Pitt miał uderzyć syna.

Maddox i Brad Pitt nie będą się widywać?

Podczas gdy Bradowi Pittowi udaje się odbudowywać relację z młodszymi dziećmi - te spędziły u niego sporą część wakacji pod nieobecność Angeliny, będącej na planie filmowym - jego kontakt z Maddoxem wciąż jest szczątkowy. Nastolatek został zapytany ostatnio o ojca przez paparazzich, którzy czekali na niego pod Yonsei University, gdzie od niedawna studiuje. Na pytanie, czy ojciec odwiedzi go na studiach, Maddox powiedział:

Nie wiem, co się wydarzy. Co będzie, to będzie.

Myślicie, że Brad Pitt i Maddox Jolie-Pitt odbudują przyjaźń?

NAJNOWSZE