Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Quentin Tarantino na pokazie "Once upon a time in Hollywood" [GALERIA]

2019-05-22 8:45

To była jedna z najbardziej oczekiwanych premier 72. Festiwalu Filmowego w Cannes! Na festiwalowym ekranie wyświetlono najnowszy film Quentina Tarantino pt. "Pewnego razu w Hollywood". Krytycy nie szczędzą zachwytów nad produkcją, a my już teraz możemy pozachwycać się zdjęciami gwiazd na czerwonym dywanie! Brad Pitt i Leonardo DiCaprio pozujący razem to naprawdę wyjątkowy widok!

Prawdziwa plejada gwiazd wkroczyła na czerwony dywan Festiwalu Filmowego w Cannes 2019 za sprawą premiery produkcji Once Upon A Time in Hollywood Quentina Tarantino. Film z gwiazdorską obsadą - w głównych rolach widzimy Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie - to jedna z najbardziej oczekiwanych historii roku! Już po pierwszym pokazie recenzenci nie szczędzą słów uznania reżyserowi i aktorom.

Polska premiera Pewnego razu w Hollywood przypada na 9 sierpnia 2019, ale podziwianie zdjęć gwiazd produkcji na czerwonym dywanie w Cannes to z pewnością nie mniejsza przyjemność niż sam seans. Pozujący obok siebie Brad Pitt w doskonałej formie, jak zwykle nieziemsko przystojny Leonardo DiCaprio i oryginalny Quentin Tarantino to prawdziwa gratka dla fanów kina.

Premiera "Pewnego razu w Hollywood" - Quentin Tarantino, Leonardo DiCaprio i Brad Pitt na czerwonym dywanie

Męskim ikonom kina na czerwonym dywanie w Cannes towarzyszyły Margot Robbie i żona reżysera Daniela Pick. Zwyczajowo już Leonardo DiCaprio nie zapozował przed kamerami ze swoją partnerką, Camilą Morrone - modelka pozowała na dywanie sama, a na pokazie filmu zasiadła tuż za nim.

Na zdjęciach z premiery Once Upon A Time in Hollywood zabrakło niestety Rafała Zawieruchy, który w produkcji Quentina Tarantino wystąpił w roli Romana Polańskiego. Co ważne - według doniesień krytyków, którzy widzieli już film, plotki o usuwaniu scen z Polakiem były mocno przesadzone i z pewnością zobaczymy go na ekranie u boku największych gwiazd światowego kina. Rafał Zawierucha był też obecny w Cannes, czym pochwalił się na swoim Insta Story.

>> Rita Ora miała romans z Liamem Payne? Gwiazda wyznała prawdę

Zobaczcie zdjęcia z premiery Pewnego razu w Hollywood w Cannes!

NAJNOWSZE