Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Bosacka uderza w Viki Gabor. Dostało się jej za promowanie tego produktu!

2023-03-29 14:15

Jakiś czas temu Viki Gabor wypuściła płatki śniadaniowe sygnowane jej nazwiskiem. Ich skład nie zrobił jednak wrażenia na Katarzynie Bosackiej. Ekspertka od zdrowego żywienia zaapelowała do młodej gwiazdy, nawiązując do tekstu jednego z jej największych hitów i przedstawiając szokujące dane.

Płatki śniadaniowe Viki Gabor zrobiły niemałą furorę. Ich wydaniu towarzyszyła bowiem spora promocja polegająca na odwiedzaniu przez piosenkarkę sklepów należących do popularnej sieci i podpisywaniu losowych opakowań. Specjalistka od zdrowego odżywiania, Katarzyna Boska, zwróciła jednak uwagę na ich skład. Nie jest tajemnicą, że śniadanie to najważniejszy z posiłków. To właśnie ono dostarcza nam energii na cały dzień, dlatego szczególnie mocno należy zadbać o to, by było bogate w odpowiednie składniki odżywcze. Jak twierdzi dziennikarka, płatki Viki Gabor o smaku czekoladowego milkashake'a nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Wręcz przeciwnie. Ekspertka nazwała je "chłamem" i zaapelowała do nastoletniej wokalistki, nawiązując do słów jej eurowizyjnego hitu. 

Tak wyglądała Viki Gabor na początku kariery. Do The Voice powróciła już jako gwiazda

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Bosacka krytykuje płatki Viki Gabor

Katarzyna Bosacka chętnie przegląda nowości w sklepach. Gdy przeczytała skład płatków śniadaniowych Viki Gabor, musiała zareagować. Na profilu dziennikarki pojawił się obszerny wpis będący apelem do nastoletniej wokalistki, która ma tysiące młodych fanów.

Śpiewasz pięknie, ale może warto było skonsultować ich skład z dietetykiem? Czy wiesz, że polskie dzieciaki mają coraz większy problem z nadwagą i otyłością? Tymczasem w 100 gramach Twoich płatków jest aż 27 g cukru, czyli 5,5 łyżeczki! To więcej niż w 100 g shake'a czekoladowego z McDonalda (17 g cukru, 3,5 łyżeczki)! W składzie jest też syrop glukozowo-fruktozowy jeszcze gorsza postać cukru i sztuczny aromat. Nie jest dobrze! - wypunktowała.

Ekspertka od zdrowego odżywania zaapelowała do piosenkarki, nawiązując do jej piosenki Superhero.

Znane osoby, nawet te piekielnie utalentowane, piętnastoletnie, nie mają łatwo. Za udział w reklamie produktów biorą nie tylko pieniądze, ale i odpowiedzialność za ich wpływ na zdrowie, w tym przypadku - Twoich fanów - głównie dzieci. Naprawdę jest mnóstwo wartościowych produktów, które warto polecać innym. Szkoda Twojego nazwiska na przetworzony chłam, bo jak sama śpiewasz: "We are the superheroes, we can save the world!", czego Ci z serca życzę - dodała.

Sonda
Czytasz składy produktów, które spożywasz?