Borys Szyc OJCEM! Ujawnił ZDJĘCIA i IMIĘ syna! "Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat"

2020-03-28 18:51 nk
Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Autor: WBF

Borys Szyc OJCEM! Ujawnił ZDJĘCIA i IMIĘ syna! "Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat"

Borys Szyc na początku listopada 2019 roku poinformował fanów, że zostanie ojcem. Miniony rok aktor zakończył wspaniale - wziął ślub ze swoją ukochaną, Justyną Nagłowską, i ogłosił, że będzie miał syna.

Borys Szyc TATĄ!

Synek Borysa Szyca w końcu przyszedł na świat, a świeżo upieczony tata nie omieszkał podzielić się tą informacją z fanami. Aktor ujawnił przy okazji imię chłopca oraz jego pochodzenie.

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek.

- wyjaśnił Szyc na Instagramie.

Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście.

- zachwyca się w poście Borys, po czym dodaje refleksyjnie:

Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi

Szyc pokazał też dwa zdjęcia całej rodzinki. Malutki Henio leży sobie z otwartymi oczkami w ramionach szczęśliwego taty.

Gratulujemy!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE