Borat 2: Prawnik Trumpa skompromitowany! Demi Lovato wyśmiała polityka

2020-10-22 15:12 kp
Borat, Demi Lovato
Autor: Everett Collection/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Już przy okazji pracy nad Boratem z 2006 roku Sacha Baron Cohen udowodnił, że nie ma dla niego tematu tabu ani osoby, której nie byłby w stanie skompromitować. Gdy okazało się, że Borat 2 będzie w dużej mierze wytykał błędy amerykańskim rządzącym, można się było spodziewać, że będzie się działo. I tak w Boracie 2 wstydu najadł się jeden z najważniejszych współpracowników Donalda Trumpa! Nawet Demi Lovato nie mogła tego zignorować...

Borat 2 to bez wątpienia najbardziej kontrowersyjny film, który zobaczymy w tym roku. Ci, którzy pamiętają pierwszą część produkcji z 2006 roku doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Sacha Baron Cohen nie oszczędza nikogo, w prześmiewczy sposób rozliczając się z najgorszymi cechami Amerykanów i wyśmiewając tych, którzy są na świeczniku.

Oczywiście niewybredne, często rasistowskie i seksistowskie żarty to dla wielu osób zdecydowana przesada - Borat nikogo nie pozostawia obojętnym. Czy tak samo będzie z Boratem 2? Z pewnością obojętna na niego już teraz nie jest Demi Lovato!

Demi Lovato już widziała Borata 2

W jednej ze scen Borata 2 widzimy amerykańskiego polityka i prawnika Donalda Trumpa, Rudy Giulianiego, który udziela wywiadu 15-letniej córce Borata, Tutar, w której rolę wcieliła się 24-letnia aktorka Maria Bakalova. Po rozmowie dziewczyna i polityk idą do hotelu na drinka - on wciąż jest przekonany, że ma do czynienia z dziennikarką, która właśnie przeprowadziła z nim wywiad dla konserwatywnej telewizji. W pewnym momencie były prezydent Nowego Jorku pomaga dziewczynie zdjąć mikrofon, a ona robi to samo dla niego. Wtedy Rudy Giuliani... położył się na łóżku i zaczął dotykać się po kroczu!

ESKA XD #006

Całkowita kompromitacja? Gdy amerykańskie media zaczęły szeroko komentować oburzające zachowanie polityka, ten szybko oświadczył w mediach, że materiał zebrany przez Sachę Baron Cohena jest "całkowicie sfabrykowany", a on sam nie zachowywał się nieodpowiednio w żadnym momencie rozmowy.

Tłumaczenia Giulianiego rozbawiły samą Demi Lovato, która ma za sobą przecież setki wywiadów...

Więc zwykle pijesz z dziennikarzami, idziesz za nimi do sypialni, a potem kładziesz się na łóżku i pozwalasz jej zdjąć dla ciebie mikrofon? Chyba źle dotąd udzielałam wywiadów...

- napisała gwiazda.

Jesteście ciekawi, co jeszcze Sacha Baron Cohen pokaże w Boracie 2?

NAJNOWSZE