Bono - szansa na kolejne nagrody....

2006-11-21 11:18

Lider U2, Bono jest niezwykle podekscytowany swoją nominacją do Oscara. Artysta zdradził, ze zdobycie Nagrody Akademii jest jego odwiecznym marzeniem...

Piosenka The Hands That Built America zostanie wykonana przez zespół na żywo 23 marca podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Nominowany utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu Nowojorskie Gangi, który otrzymał nominacje aż w 10 kategoriach. Bono ma nadzieję, że jego kompozycja wygra w kategorii Najlepszej Piosenki. Muzyk mówi:
Naszym marzeniem jest to, żeby Akademia doceniła fakt, że ta piosenka wyrosła z tego filmu. Ona nie została po prostu wykorzystana w filmie, ale powstawała razem z nim i z tego jesteśmy najbardziej dumni.
Pomimo tego, że U2 cieszy się statusem super gwiazdy Bono przyznaje, że udział w ceremonii rozdania najważniejszych nagród filmowych jest przerażającą perspektywą.
Bardzo się denerwujemy. Jedyną rzeczą, którą można by to tego porównać to koncert podczas pucharu Super Bowl. To byłby wielki zaszczyt, gdyby poproszono nas o zagranie na Super Bowl. Mam nadzieję, że tak się stanie.

(malluf)

NAJNOWSZE