Bogusław Linda unika operacji kręgosłupa. Z jego zdrowiem jest coraz gorzej

2021-02-19 20:30 es
Bogusław Linda
Autor: WBF

Bogusław Linda to jeden z największych twardzieli polskiego kina. Aż trudno sobie wyobrazić, że jego też dotyka upływ czasu. A tak się dzieje! 69-letni aktor od lat ma problemy z kręgosłupem. Rozwiązaniem może być operacja. Jednak Bogusław Linda nie zamierza się jej poddać. Co dalej z jego zdrowiem?

Bogusław Linda to jeden z najważniejszych aktorów w Polsce. Filmy takie jak Psy, Kroll czy Kobieta samotna przyniosły mu nie tylko nagrody, ale i ogromną rozpoznawalność. Znany przede wszystkim z roli twardzieli Bogusław Linda stworzył sobie wizerunek, do którego nijak nie pasuje starzenie się.

A jednak czas nikogo nie oszczędza. Nawet Bogusława Lindy! W rozmowie z Na żywo aktor zdradził, że czuje upływ czasu. Ten zdaje się biec "trzy razy szybciej niż kiedyś".

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem

Aktor ma 68 lat i od pewnego czasu kręgosłup mocno daje mu się we znaki. Rozwiązaniem dolegliwości miałaby być operacja. Na żywo donosi, że Bogusław Linda jest na nią namawiany nie tylko przez lekarzy, ale i najbliższych. Jednak pozostaje nieugięty.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Bogusław Linda nie chce przejść operacji m.in. ze względu na koronawirusa. Sytuacja w służbie zdrowia jest bardzo trudna i pobyt w szpitalu mógłby się skończyć różnie. Kolejna sprawa to kilkumiesięczna rehabilitacja. Po operacji kręgosłupa byłaby niezbędna.

Nie wyobraża sobie pobytu w szpitalu. Szczególnie teraz, w tych dziwnych, niepewnych czasach.

Zdradza źródło Na żywo.

Zamiast operacji Bogusław Linda stawia ponoć na medycynę alternatywną. Specjalne masaże oraz maści mają mu pomóc w dolegliwościach.

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE