"Blurred Lines" PLAGIATEM! Zapadł wyrok! Robin Thicke i Pharrell Williams muszą zapłacić! Ile?!

2015-03-11 11:01

Piosenka "Blurred Lines" PLAGIATEM! Właśnie zapadł wyrok w sprawie hitu Robina Thicke'a i Pharrella Williamsa. Sąd w Los Angeles uznał, że artyści muszą zapłacić odszkodowanie rodzinie Marvina Gaye'a, którego fragment utwory z 1977 roku został wykorzystany w "Blurred Lines".

Piosenka "Blurred Lines" PLAGIATEM! Właśnie zapadł wyrok w sprawie hitu Robina Thicke'a i Pharrella Williamsa. Sąd w Los Angeles uznał, że artyści muszą zapłacić odszkodowanie rodzinie Marvina Gaye'a, którego fragment utwory z 1977 roku został wykorzystany w "Blurred Lines". Robin Thicke musi sporo zapłacić! Ile dokładnie? Sprawdźcie szczegóły!

Robin Thicke i SZOKUJĄCE wyznanie w sądzie: KŁAMAŁEM I BRAŁEM NARKOTYKI!

10.03.2015 sąd w Los Angeles wydał wyrok w sprawieRobina Thicke'a i Pharrella Williamsa. Artyści zostali oskarżeni przez rodzinę zmarłego Marvina Gaye'a o kradzież fragmentu piosenki. Zdaniem oskarżających, hit "Blurred Lines" był żywcem skopiowanyz piosenki "Got to give it up" soulowego artysty. Sąd orzekł, że faktycznie fragment piosenki z '77 roku został wykorzystany w kawałku "Blurred Lines". Robin Thicke i Pharrell Williams muszą zapłacić rodzinie zmarłego artysty łącznie 7,4 milionów dolarów odszkodowania.

Podczas jednej z wcześniejszych rozpraw Robin Thicke przyznał się do kłamstwa oraz brania narkotyków podczas nagrywania "Blurred Lines". Robin Thicke podczas składania zeznań przyznał, że jego udział w tworzeniu piosenkibył znikomy, a za jej sukces praktycznie w całości odpowiada Pharrell Williams! Ten ostatni natomiast podczas rozprawy zdradził, że jako dziecko był wielkim fanemGaye'a, dlatego swoje piosenki stara się utrzymać w podobnym klimacie.

Selena Gomez i Zedd, I Want You To Know: TELEDYSK już jest! Gomez i jej sexy taniec rozbudza zmysły! VIDEO

Sąd w Los Angeles nie miał jednak złudzeń - ocenił, że nie chodziło jedynie o inspirację i orzekł KRADZIEŻ.


NAJNOWSZE