Blue Ivy Carter odebrała nagrodę BET Awards! 8-letnia córka Beyonce ma zadatki na wielką gwiazdę

2020-06-29 12:45 AM
Blue Ivy Carter, córka Beyonce
Autor: Invision/Invision/East News

Niedawno na Hotplota.pl pisaliśmy, że 8-letnia córka Beyonce, Blue Ivy nominowana jest do nagrody BET Awards. Córka sławnej pary powoli wyrasta na gwiazdę, bo 28 czerwca udało jej się zgarnąć pierwszą statuetkę! Za co dokładnie ją otrzymała? Przeczytajcie!

Blue Ivy to 8-letnia córka Beyonce i Jaya-Z. Mimo bardzo młodego wieku 28 czerwca udało jej się zdobyć prestiżową nagrodę, przyznawaną przez Black Entertainment Television. Nie da się ukryć, że Blue Ivy szansę na otrzymanie nagrody dostała dzięki swojej mamie, bo to ona dopisała ją do listy osób współtworzących piosenkę Brown Skin Girl za którą zgarnęły nagrodę. Udział w muzycznym projekcie bardzo spodobał się nie tylko fanom ale także tym, którzy odpowiedzialni są za wręczenie BET Awards. Blue Ivy i jej mama zgarnęły statuetkę!

Dziewczynom naprawdę należą się brawa, bo do pokonania miały silną konkurencję. O tą samą nagrodę walczyli: Alicia Keys, Ciara, Lizzo i Missy Elliott, Rapsody i PJ Morgan oraz Layton Greene.

BEYONCE I BLUE IVY ZGARNIAJĄ NAGRODĘ. FANI PRZESYŁAJĄ GRATULACJE!

Fani przyzwyczaili się już do tego, że ich idolka, Beyonce często jest nominowana do różnych nagród i dość często je otrzymuje. Teraz jednak bardziej zachwycili się jej córką. To pierwsza nagroda małej Blue Ivy, ale za to jaka prestiżowa! Od razu po ogłoszeniu wyniku, posypały się gratulacje.

Blue Ivy właśnie przeszła do historii.

Blue Ivy ma zaledwie 8 lat, a już dostała swoją pierwszą nagrodę BET??

– nie dowierzał kolejny internauta.

Podobnych komentarzy było wiele. Oprócz Beyonce i jej córki, statuetki otrzymali m.in. DJ Khaled, Chris Brown i Drake, Migos czy Lizzo. Coś nam się wydaje, że Beyonce rośnie konkurencja… 😉

Blue Ivy Carter
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Hotplota.pl: The Rock organizuje wielki koncert; Matthew Perry pokazał pośladki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE