Blond włosy w modzie! Emily Ratajkowski dołącza do klubu blondynek. Tak jej lepiej?

2020-06-24 12:07 mm
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski została ponownie blondynką i dołączyła tym samym do grona gwiazd, które w ostatnim czasie przefarbowały włosy na blond. W której wersji sławna modelka wygląda lepiej? To już musicie ocenić samodzielnie. Zobaczcie i porównajcie zdjęcia Emili Ratajkowski jako blondynki oraz te sprzed zmiany!

Emily Ratajkowski znów zaskoczyła fanów drastyczną zmianą wyglądu. Tym razem słynna modelka i jedna z największych gwiazd Instagrama przefarbowała włosy na blond!

We wtorek 23 czerwca Emily Ratajkowski pokazała na Instagramie film i zdjęcia z nową fryzurą. Modelka połączyła przyjemne z pożytecznym - chwaląc się blond włosami przy okazji zapromowała swoją ulubioną markę produktów do pielęgnacji włosów.

Dzień 1 jako blondynka

- napisała Emily Ratajkowski przy nowych fotkach.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Day 1 as a blondie Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Chwilę później na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem oprócz blond włosów Emily pochwaliła się też innymi walorami.

Wyświetl ten post na Instagramie.
👱‍♀️ Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

BLOND WŁOSY W MODZIE

W początkiem lata w amerykańskim show-biznesie wyraźnie wraca moda na blond włosy. W ostatnim czasie do klubu blondynek dołączyły m.in. Kaia Gerber i Kylie Jenner. Najnowsze zdjęcia tej ostatniej znajdziecie w świeżutkiej galerii na Hotplota.pl

>> Kylie Jenner znów jest blondynką! Paparazzi przyłapali ją w mieście

Jak oceniacie nowy kolor włosów Emily Ratajkowski? Powinna pozostać blondynką, czy może lepiej było jej przed zmianą? Zdjęcia modelki dla porównania znajdziecie poniżej.

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!
NAJNOWSZE