Blond Selena Gomez pokazała nowe zdjęcie! Teraz wygląda jak Khloe Kardashian?

2021-04-28 10:45 mm
Selena Gomez jako blondynka wygląda jak Khloe Kardashian
Autor: Rick Davis / SplashNews.com/East News, Xavier Collin/Image Press Agency/BWP Media/East News

Selena Gomez zaskoczyła niedawno fanów nową fryzurą. Gwiazda ufarbowała włosy na blond. Niektórzy fani myśleli, że to tylko chwilowy kaprys aktorki. Wygląda jednak na to, że Selena chce zostawić blond włosy na dłużej! I nie przeszkadza jej to, że niektórzy widzą w niej podobieństwo do... Khloe Kardashian.

Selena Gomez jako blondynka? Do niedawna taki pomysł chyba nikomu nie przyszedłby do głowy. Ale z nadejściem wiosny gwiazda postanowiła udowodnić fanom, że jeśli chodzi o zmieny wizerunku, nie ma rzeczy niemożliwych.

Kiedy w sieci po raz pierwszy pojawiły się zdjęcia blond Seleny Gomez, wielu jej wielbicieli pisało w komentarzach, że to całkiem ciekawa propozycja, ale chyba nikt nie wierzył, że piosenkarka zostanie z blond włosami na dłużej. A tymczasem...

Nowe zdjęcie blond Seleny Gomez. Teraz wygląda jak Kardashianka?

Na osobistym Instagramie pojawiło się właśnie pierwsze selfie zrobione przez Selenę Gomez w blond włosach. Wcześniej fotkę blond Seleny mogliśmy podziwiać jedynie na profilu Rare Beauty.

Powrót do pracy 📸

- napisała przy fotce Selena, a chwilę później to samo ujęcie dodała na swoje Insta Story.

Przy zdjęciu gwiazda oznaczyła stylistę odpowiedzialnego za jej nowy image. To Hung Vanngo, charakteryzator pracujący na co dzień dla The Wall Group. On również dodał zdjęcie blond Seleny Gomez na swój Instagram.

O ile ostatnia metamorfoza byłego chłopaka Seleny Gomez nie przypadła do gustu jego fanom (przykro nam Justin, ale Twoje dredy to chyba kiepski pomysł...), o tyle zmianę wizerunku Seleny fani przywitali z wielkim entuzjazmem. Chociaż pojawiły się też głosy, że teraz aktorka przypomina... Khloe Kardashian!

Serio? Widzicie podobieństwo?? :)

A to dla porównania nieco starsza stylizacja Seleny Gomez autorstwa tego samego charakteryzatora:

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.04.2021
NAJNOWSZE